Švýcarská Ekonomika Vzdoruje Zpomalení V Evropě

 

Švýcarský frank byl získává vůči libře a dalších velkých zemí skupiny G10 měn i přes zlepšení v ochotě riskovat. Kromě Brexit nejistoty, který udržuje slabá libra, Švýcarský Frank byl také podporovaný silná makroekonomická data. Od vysoce 1.2830, GBPCHF pár klesla na 1.700 během posledních tří obchodních seancí, a tento trend bude pravděpodobně pokračovat z důvodů uvedených níže.

 

Maloobchodní tržby a výrobní PMI posílení Švýcarského Franku

Podle Švýcarského Federálního Statistického Úřadu, skutečný maloobchodní obrat se zvýšil o 0,8% v říjnu 2018 ve srovnání s podobným obdobím loňského roku, očištěné o prodeje dny a svátky. Analytici očekávali maloobchodní tržby pokles o 0,7% v říjnu. V předchozím měsíci, maloobchodní tržby klesly o 2,7% na m-o-m základ.

Real, sezónně očištěné maloobchodní obrat se zvýšil o 1,9% ve srovnání s předchozím měsícem. Kromě čerpacích stanic maloobchodní sektor zaznamenal zvýšení o 1,0% v nominální obrat v říjnu roku 2018 ve srovnání s říjnem 2017.

Továrna růst ve Švýcarsku postupoval v listopadu, náročná očekávání dalšího zpomalení, údaje z průzkumu obstarat.ch a Credit Suisse ukázal v pondělí. Zatímco v jiných velkých Evropských ekonomik, jako je Německo a Francie se zpomaluje v důsledku krátkodobé faktory a politická nestabilita, Švýcarsko výrobní PMI odolává zpomalení trendu.

Je obstarat.ch Index Nákupních Manažerů pro průmysl vzrostly o 57,7 od 57.4 v říjnu. Ekonomové odhadli, čtení 56.4, což je nad dlouhodobým průměrem ve výši 55 bodů.

Švýcarská výrobní sektor těží z další kroky po náhlém posílení franku v roce 2015. V BRITÁNII, pět dní diskuse na Brexit odstoupení dohoda začne dnes před klíčovým hlasování o dohodě příští týden. Na začátku debaty, Britský Premiér Theresa May bude mluvit do Sněmovny. To bude jeden z nejdůležitějších a sporných hlasů ve Sněmovně měla.

Hlasování Členy Parlamentu o tom, zda nebo ne, aby se dohodly na Brexit dohodě mezi Vládou Theresa May a EU 27 se bude konat příští úterý. Jestli vyhraje hlasování proti přesile, velká Británie opustí EU dne 29. Března za podmínky vyjednala s Bruselem, nejvýznamnější obchodní a zahraniční politiky posun v zemi více než 40 let.

Možná by mohl zavolat pro druhé hlasování o dohodě, když prohraje. Ale porážka by boost Británie je šance ukončit bez řešení – pravděpodobnost, že může vyústit v chaos pro ekonomiku a firmy z velké Británie – a předmět Může se silný tlak, aby odešel. Porážka může také zvýšit možnost, že Británie se bude konat druhé referendum, tři roky po hlasování odchýlit EU úzce. Proto ekonomická data a politický vývoj prospěch dalšího posilování Franku vůči libře.

Cena graf naznačuje, že pár prolomil support na 1.2770. Další významné podpory se očekává až v 1.2540 úrovně. Navíc, akumulace indikátoru je také klesá. Jako výsledek, můžeme očekávat, že GBPCHF dvojice pro pohyb dolů další.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: