Citi Očekává, že Divize Investičního Bankovnictví Růstu V FY18

 
Po téměř 2,000 bodu, pokles Dow Jones v posledních deseti dnech, akcie Citigroup Inc. (NYSE: C) klesl z 12-měsíční maximum $80.70 na minimum $70.99. 1.28 x účetní hodnota, Citigroup je jednou z nejlevnějších a kvalitních bankovních akcií k dispozici pro uchopení. Nicméně, pojďme se podívat na poslední vývoj týkající se Citigroup, než rozhodování o tom, zda je dlouhá nebo krátká pozice je vhodná v tomto bodě v čase.

New York-založené bankovní gigant oznámil, 4Q17 čistá ztráta $18.30 miliard, nebo $7.15 na akcii, ve srovnání s čistým příjmem $3.57$, nebo $1,14 na akcii v období předchozího roku.

Na 4Q17 výsledky zahrnuty jeden čas, bezhotovostní poplatek $22 miliard, nebo $8.43 na akcii, týkající se zavedení nových daňových pravidel v USA. Bez poplatků, upravený zisk z $1.28 na akcii za čtvrté čtvrtletí byla vyšší než $1,14 na akcii vykázala v období předchozího roku. Wall Street analytici Citigroup odhaduje, jak vydělat 1,19 dolaru na akcii ve čtvrtletí. Během posledních čtvrtletí, Citigroup zaznamenány příjmy ve výši 17,26 miliard, a to až 1% z $17.01 miliardy dolarů ve stejném čtvrtletí loňského roku a větší než analytiků očekávání $17.22 miliard.

Banka zaznamenala 20% y-o-y růst v investování bankovnictví příjmy v roce 2017. Ve fiskálním roce 2018, Citigroup předvídá segmentu provádět stále lepší v důsledku zvýšení aktivity na rozvíjejících se trzích.

Zejména, Citigroup očekává, záznam svůj nejlepší výkon za posledních deset let na Středním Východě a v Africe. Na Blízkém Východě, růst se očekává, že bude pod vedením Saúdské Arábie. Zejména banky se vrátil zpět do země po 13 letech. Loni v dubnu, banka získala licenci poskytovat služby související s investičním bankovnictvím, dluhu a vlastního kapitálu, kapitálových trhů na místní a institucionální klienty v Saúdské Arábii.

Citigroup také očekává, spojené arabské EMIRÁTY, Nigérii a Egyptě, aby se řidiči růst prodeje dluhopisů, fúzí a akvizic činnost i nadále pick-up v těchto regionech. Doufal, že se sklízet velké zisky, banky se aktivně pronájmu v Saudské Arábii.

Na základě výše uvedených vývoj, ValuEngine analytici modernizované akcie z "buy" rating na "silné-buy" rating. Navíc, akcie Citigroup byl aktualizován podle Zacks Investment Research analytici z "hold" rating na "buy" rating, s cílovou cenou $89. Proto, na základě informací uvedených výše, býčí zvrat v akciové společnosti Citigroup lze očekávat.

Cena graf ukazuje silnou podporu pro akcie v 71.50. Na Williamsovo Procentní Rozsah indikátoru je v přeprodané oblasti. Proto, silný rostoucí trend v ceně akcií je možné.

Při nákupu akcie je nejjednodušší způsob, jak získat od uptrend, lepší výnosy mohou být realizovány tím, že obchodování s opce, které nabízí binární broker. Nicméně, jsme se vstoupit do obchodu pouze tehdy, je-li binární broker nabízí možnost smlouvu s rozvazovací období jednoho týdne. Navíc, akcie Citigroup by obchodování mělo být v blízkosti $58 v NYSE.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: