Lepší Řízení Zásob Signály Nordstrom Uptrend

 
High-end módní prodejce Nordstrom, Inc. (NYSE:JWN) uvádí, 2016 první fiskální čtvrtletí zisk, které byly výrazně pod odhady analytiků. V návaznosti na výsledky, sdílet ceny Nordstrom poklesly 13,42%, aby uzavřel na $39.16 v pátek. V pondělí, akciový dotkl nový 12-měsíční minimum ve výši $37.99, než uzavřel na $38.54. Nicméně, jak je vysvětleno níže, s ohledem na plány restrukturalizace společnosti, zdá se, že nejhorší je dočasně na skladě.

Čisté tržby za fiskální rok 2016 v prvním čtvrtletí zvýšil na $3.192$, z $3.115 miliard eur v prvním čtvrtletí loňského roku. Příjmy odhad analytiků byl 3,28 miliardy dolarů za první čtvrtletí.

Čistý zisk za první čtvrtletí prudce klesl na 46 milionů dolarů, nebo $0.26 na akcii, a to ze 128 milionů dolarů, nebo $0.66 na akcii ve stejném období loňského roku. Wall Street odhaduje, byly $0.45 na akcii za první čtvrtletí. Vyrovnat se s poklesem příjmů, řízení je provedení úprav zásob a nákladů plány.

Na konci prvního čtvrtletí hrubý zisk společnosti zůstává na zdravé 34.2%. V 1.64% snížení hrubého zisku podíl na y-o-y základ byl způsoben především vyšší markdown přestavět zásob podle měnících se trendů.

Na konci prvního čtvrtletí, zásoby vzrostly o 5,4%, zatímco tržby vzrostly o 2,5%. Ještě, negativní spread 3% byl nižší než 7% negativní šíření oznámil fiskální rok 2015 ve čtvrtém čtvrtletí. Nordstrom oznámil otevření 240,000 nových účtů v prvním čtvrtletí fiskálního roku 2016. Včetně toho, společnost má 4,7 milionu aktivních členů přispívajících 38% z celkových příjmů. Odměny věrnostní program pokračuje urychlit růst. To znamená, že společnost je v procesu rozšiřování programu s jemnou neutrální (každý zákazník s NÁMI adresu mohou využívat bez ohledu na to, jakým způsobem se platit za nákup) věrnostní program.

Na konci prvního čtvrtletí, návratnost kapitálu je 10%. I když, to se snížil z 12,2% před rokem, stále, výnosy jsou znatelné. PE poměr populace je v současné době 13.84.
To znamená, že ceny akcií lze očekávat, že v krátkém horizontu. Je třeba poznamenat, že dlouhodobý trend je stále slabá, jako nyní. Dlouhé pozice by měla být přijata pouze s cílem rozředit do měsíce.

Technicky vzato, akciový má hlavní podporu na 37.20. Na druhou stranu, odpor existuje na 47. Stochastický indikátor poukazuje na extrémně přeprodané situaci.

Tak, v tomto okamžiku, je doporučeno, že binární možnosti obchodníci by měli použít jeden dotek volání opční smlouva. Obchodník by měl také zvolit cílovou úroveň nižší než nebo rovna $45. To by mělo fungovat lépe, pokud datum vypršení platnosti na jeden dotek call opce smlouva spadá do první týden v červnu.

Nejnovější články: