CAD v Obležení, Odešle USDCAD Bulls

 
To je dvojitý úder na Kanadský dolar jako předchozí týden viděl hodně mluvil o Íránskou dohodu konečně dosáhnout dohody. To otevírá brány pro tvorbu a uvolňování 1,25 milionu barelů ropy denně.

S ceny ropy na nižší úrovni, v důsledku nadměrné nabídky a nadprodukce, stejně jako proxy boj mezi Saúdskou Arábií a USA v průběhu produkce břidlicového ropy, Bank of Canada čelí těžké rozhodnutí pro středu: snížit, nebo ne snížit sazby. Hlavní výzkum think-tanky dotazovaných ekonomů, a názory byly rozděleny na padesát-padesát poměru, pokud jde o možné snížení sazeb Bank of Canada... a pak uvolnění přišel.

Nejen, že se chystá snížit sazby přes noc, ale celkový tón Pan Poloz používá na tiskové konferenci sledovat, byl velmi makléřského na Kanadském dolaru, stejně jako na Kanadské ekonomiky jako celku.

Když to přijde k rozhodnutí o úrokových sazbách, většina z časů, tiskové konference jsou mnohem důležitější než samotné rozhodnutí. V tomto případě, to se ukázalo být stejné, jako v průběhu konference Kanadského HDP za 2. čtvrtletí byla pořezána od 1,8% do záporných hodnot a k překvapení většiny účastníků trhu, Poloz, Bank of Canada Guvernéra, dokonce mluvil o možnosti zavedení Kvantitativního Uvolňování (QE) v blízké budoucnosti.

Stejně jako to, že jedna z posledních bašt moderní a silné ekonomiky, Kanadě, je mluvit o vstupu QE šílenství. Another one bites the dust, jak někteří říkají.

Netřeba dodávat, že Kanadský dolar byl prakticky zničen s USDCAD stoupající až do výše 1.29 a flirtování s 1.30 úrovni.

Tento krok byl/je i více vidět na GBPCAD kříž, který vzrostl nad všechny důležité 2 úrovně, v jaké se zdá být rozhodující úder na medvědy.

Bank of England Carney dal GBPUSD bulls nečekaný impuls, když prohlásil, že sazby v BRITÁNII bude stoupat dříve, než účastníci trhu očekávají. To vytvořilo prostředí, v němž se GBPUSD odmítl pohybovat směrem dolů, zatímco USDCAD, pokračovala přestěhoval vyšší. Byl to jen normální pro GBPCAD kříž na skok nejvíce.

Pohybující se vpřed, těžiště se přesouvá pomalu, na pár USDJPY, jestli 125.60 oblasti maxima se bude zlomené, teď, že USDCAD provedena nová maxima.

Já bych řekl, že to je více obtížné pro USDJPY udělat, ale v obchodování, musíte se naučit říkat "nikdy neříkej nikdy".

Nejnovější články: