AMERICKÉ a Japonské Události Pomoci Měnového Páru USD/JPY Ovládnout

Nemůžeme mluvit o další obchodování bez pohledu na významné události z před týdnem, zvláště když to byl takový dramatický týden pro hlavní události kolem měnové trhy.

Minulý týden byl obchodní týden, ve kterém hlavní událostí měl být FOMC (Federální Výbor pro volný Trh) prohlášení. Federální Rezervní systém byl oznámit konec kvantitativního uvolňování program, který to udělal. Jako obrovskou událost, protože to bylo, to bylo poněkud ve stínu, když Bank of Japan oznámit zvýšení jeho program nákupu dluhopisů.

Uvolňování v Japonsku byla postupující, ale tato nová strategie znamená, že se nyní pohybuje na ještě agresivnější tempo. Aby vám představu o dynamice toho, co se děje v Japonsku; představte si, že kvantitativní uvolňování program je dvakrát tak agresivní jako je tomu ve Spojených Státech byl, ale je aplikován na ekonomiku, která je třikrát menší.

To bylo předtím, než oznámení, že zastínil FOMC minulý týden, protože od teď, BOJ (Bank of Japan) bude prakticky koupit každý a každý jeden bond Japonská Vláda vydává.

V důsledku toho, JPY měny byl rozdrtil všechny přes palubu s pár USDJPY být vůdcem, protože je spojené s kapitálovým algoritmy, a to jak v Japonsku a ve Spojených Státech.

Netřeba dodávat, že oba Nikkei a Dow Jones všech dob maxima na zprávy a opět, stejně jako to, že ukončení programu kvantitativního uvolňování ve Spojených Státech se prostě vypařil do vzduchu...

Pohybující se na další obchodní týden, tam je tak mnoho důležitých událostí, které mají být propuštěn, že jediný závěr je, že volatilita bude na extrémní úrovně, znovu.

Příští týden bude mít dva hlavní pilíře pro obchodníků s devizami na hodinky:

  • Všechny centrální banky v Austrálii, velké BRITÁNII a Evropě jsou nastavení úrokové sazby pro listopad.
  • V pátek, všechny důležité změny v NFP (non-farm payrolls) v usa jsou vyhlášeny.

Řekl bych, že obchodníků je třeba se zaměřit na tiskové konferenci ECB. Podívejte se na jakékoliv známky, pokud jde o jakékoli uvolňování centrální banka plánuje dělat, a očekávat, že hodně otázek o nechvalně Monte dei Paschi di Siena bank of Italy. Banka ztratila asi 40% své hodnoty v nedávné době, a jeho akcie, kde se zastavil z obchodování vícekrát. Proč je to důležité? No, to je nejstarší bankou na světě. Pokud nemohou dělat to, jakou šanci mají ostatní?

V důsledku toho, podívejte se na EURUSD a USDJPY řídit toky opět tento týden, s mírně býčí zaujatost na EURUSD alespoň dokud NFP na pátek se chystá být propuštěn.

Nezapomeňte, že můžete obchodovat měnové páry s naší exkluzivní seznam testovaných a schválených Binární Opce a Forex Makléři.

Nejnovější články: