McDonalds Oznámila $6 Miliard Modernizaci Programu

 

Řetězce rychlého občerstvení McDonald ' s Corp. (NYSE: MCD) a jeho franchisantů jsou v plánu utratit 6 miliard dolarů, aby předělat většinu svých 14.000 restaurací v USA a Commonwealth, do roku 2020. Oznámení zastupuje společnost je největší rekonstrukci za několik desítek let. Prostřednictvím samostatné prohlášení, McDonald ' s pracoval na své plánované investice v několika státech a městech během roku 2018 a 2019.

 

Plánované změny v restauracích

Chicago-založená společnost plánuje řadu změn nejen dát své restauraci, moderní vzhled, ale také poskytují digitální věk služeb. V listopadu 2016, McDonald ' s začal modernizaci svých restaurací prostřednictvím programu daboval "Zkušenosti z Budoucnosti." Dříve tento měsíc, společnost otevřela novou state-of-the-art restaurace v Chicagu, s digitální kiosky, mobilní-objednat a zaplatit zařízení, stolní servis a mnoho dalších vylepšení zajištěn program. Zejména, Chicago restaurace byla ozdobena 70 stromů, plovoucí sklo zahrady, a také vybavena solárními panely.

Funkce plánované v rámci modernizačního plánu včera oznámila, patří ultra-moderní jídelní prostory, nový interiér a nábytek, přepracované čítače, které usnadňují obsluhu a osvěžující exteriéry. Kromě toho, udržet krok se změnou životního stylu, McDonald ' s plánuje instalovat digitální self-aby kiosky a digitální menu tabule v restauraci a na průjezdné pruhy. Společnost dokonce plánuje vyčlenit samostatný parkovací místa pro klienty, kteří si objednají jídlo prostřednictvím své mobilní aplikace. Čítače bude také být více rozprostřeny s velkými displeji.

Společnost je také zavedení "McDelivery služby" v partnerství s Uber na 5000 míst.

 

Míst a investice

McDonald ' s bude investovat přibližně 320 milionů dolarů v New Yorku, aby redesign své 360 plus restaurace. Ve Virginii, plánuje investovat $163 milionů na modernizaci 250 restaurací. V Severní Karolíně McDonald ' s plánuje utratit $214 milionů předělat jeho 430 místních restaurací. Ve Washingtonu DC, společnost hodlá utratit $19 milionů na zlepšení vzhledu 15 restaurací.

Další plánované investice patří: 104 milionů dolarů v Marylandu pro vylepšení 135 restaurací, $251 milionů v Ohiu pro přepracování 380 restaurace, $143 milionů v Massachusetts na modernizaci 140 restaurací, $168 milionů v Indianě předělat 270 restaurací, 186 milionů dolarů na Floridě zdobí 240 restaurací, 170 milionů dolarů v Gruzii zlepšit 340 restaurací a 266 milionů dolarů v Pensylvánii pro zdobení 360 restaurací.

 

Náklady hradí Povolení majitele

Podle restaurace průmysl konzultant Richard Adams, McDonald 's franšízových majitelé mohou mít nést 75% z nákladů na renovaci, zatímco McDonald' s bude postavení zbytku zákona. V případě franšízy provozuje prodejny, McDonald ' s vlastní nemovitostí a budov. Společnost také uvedla, pokyny, které musí být dodrženy u franchisantů.

Adams dále odhalil, že franšízant relativně nové restaurace založena v roce 2010 nebo po něm muset vysolit pár set tisíc dolarů. Přepracování starší restauraci, může stát až milion dolarů. Takže, ty franchisantů, kteří si nemohou dovolit absorbovat náklady budou nuceni prodat své podnikání.

 

Výkonnost společnosti

McDonald ' s má opět na růstové trajektorii, po letech stagnace, pod vedením Steve Easterbrook. Po celý den snídaně, kterou zahájila generální ŘEDITEL v roce 2015 zvýšila prodeje ohromně.

 

Akciové analýzy

Akcie uzavřela nad jeho 50-denní klouzavý průměr. Kromě toho, indikátor MACD roste směrem nahoru. Proto můžeme očekávat, že rostoucí trend i nadále pokračovat.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: