Dočasné US-Čína Obchodní Příměří Posiluje Juanů

 

Po dočasné US-Čína obchodní příměří, Čínský jüan i nadále na displeji značné zisky. S obchodem hrozby pozastaven po dobu 90 dní, yuan touhy, aby zastavil jeho sharp ztráty, a pár analytici soudí, že měna by mohla dopadat být globální těžké váze v příštích letech. To je dosažitelné pouze tehdy, když ekonomika expanduje, aniž by další zpomalení.

 

Juanů shromáždění o dočasném odložení obchodních tarifů

Předseda Donald Trump měl tête-à-tête s předsedou Xi Jinping během víkendu. Zatímco globální trhy nepředpokládali mnohem nastat, dva vlivné hlavy státu udělal drobné ústupky, aby se minimalizovalo obchodu napětí. Výsledkem je, že NÁS nebude prosazovat 15% zvyšování cel na Čínské zboží v hodnotě 200 miliard dolarů, a Peking sníží vůz tarify a koupit další zemědělské komodity.

Na konci 90 dnů, diplomaté se pokusí navázat obchodní dohody. Investoři se obávají, že to nemůže stát stejně jako akciové trhy po celém světě kolaps. Nicméně, Yuan obchodníci jsou nákupu do převzetí akciových trzích, a zdají se být skeptický, že dvě hlavní světové ekonomiky budou moci dorazit na novou obchodní dohodu. Nicméně, někteří analytici očekávají, že yuan posílit v příštích několika letech, bez ohledu na to, zda obchod je podepsána dohoda se Spojenými Státy. Oni tvrdí, že měna bude hrát stěžejní roli po celém světě, protože národ umožňuje větší příliv zahraničního kapitálu.

Komentuje juanů směr, Chi Lo, senior ekonom pro Greater China v BNP Paribas Asset Management v Hong Kongu, řekl: "Takže, když se podíváte spolu tomto směru neexistuje žádný způsob, yuan může být slabá měna, jinak lidé nebudou akceptovat to, a to nemůže být globální měny, pokud je to slabé měny v dlouhodobém horizontu."

Tyto připomínky opakoval HSBC city, které kapitálového účtu toky budou pravděpodobně mít významný dopad na budoucnost juanů, než je mezinárodní obchod.

Mezitím, Čínská lidová Banka (PBOC) zopakoval svůj postoj, že by udržovat flexibilní měnové politiky v následujících dnech dočasné dohody mezi USA a Čínou. Hejtmana Yi Gang vysvětlil, že centrální banka musí použít "pomalé uvolňování vzduchu" a "měkké přistání" jakmile se ekonomika je přehřátá, aby se zabránilo tvorbě bublin v cenách aktiv.

Všechny tyto faktory podporují juanů rally proti dolar. V posledních 24 hodinách, USD/CNY měnový pár klesal 0.67% na 6.8371, po otevření na 6.8834.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: