Jenu Dolů na Slabé Jibun Banka Výrobní PMI Dat

 

Dolar získal půdu vůči jenu včera po Japonsku je Jibun Banka Výrobní PMI data za leden minul odhady analytiků. Páru USD/JPY je uptrend získala další impuls poté, Institut pro Řízení Dodávek (ISM) oznámil optimistické výrobní PMI (index nákupních manažerů) za leden. V posledních 24 hodinách, páru USD/JPY vzrostl z nízkých 108.30 na vysoké 108.80.

Japonsko je Jibun Banka oznámila, výrobní PMI (Purchasing Manager ' s Index) čtení 48,8 v lednu, ve srovnání s 48.4 v předchozím měsíci. Ekonomové očekávali čtení 49.30.

Leden čísla odrážejí další zhoršení podnikatelského prostředí, se kterými se setkávají Japonských výrobců zboží. Od Května 2019, titulek index byl záznam čtení pod 50, což naznačuje kontrakci. Průměrné čtení pro období od Května do ledna je 49.0.

Sub-sektor údajů ukázala, že výrobní PMI čtení byla negativně ovlivněna tím, že kapitálové statky segmentu. Exportní objednávky poklesly v lednu, i když tempo poklesu značně zmírnil.

V USA, Institut pro Řízení Dodávek (ISM) oznámil lednu PMI čtení 50.90 a zvýšení 3 body z sezónně očištěné. prosince čtení 47,8.

Nové Objednávky Index čtení bylo 52 v lednu, a to až o 4,4 bodu z prosincové čtení 47,6. Index Produkce čtení bylo 54.3 v lednu, což představuje nárůst o 9,5 bodů z 44.8 v předchozím měsíci. Zpoždění Index vzrostl o 2,4 bodu na 45,7. Také Index Zaměstnanosti zaznamenal 1,4 bodu nárůst na 46,6. Zatímco nové exportní objednávky index vzrostl o 6 bodů na 53.30, dovozní index publikováno 2,5 bodů zvýšení 51,3.

Výrobní ceny index vzrostl na 53,3 v lednu, od 51.7 v předchozím měsíci. Ekonomové očekávali čtení 52.

Timothy Fiore, Předseda Institutu pro Řízení Dodávek, se domníval, že celkový sentiment pro nejbližší období zůstává býčí. "Globální obchod je cross-průmysl problém, ale mnoho respondentů byla pozitivní, poprvé za několik měsíců. Mezi šesti velkých průmyslových odvětví, Potravin, Nápojů A Tabákových Výrobků zůstává nejsilnější, těsně následovaný Počítač A Elektronické Výrobky. Ropné a Uhelné Produkty je nejslabší. Celkově sentiment tento měsíc je mírně pozitivní, pokud jde krátkodobý růst."

Slabá Japonská data a předpokládá se, že udržet jen v sestupný trend vůči dolar se v nadcházejících dnech.

Historický cenový graf naznačuje, že páru USD/JPY se odrazil od supportu na 108.40. Další hlavní rezistence se předpokládá blízkosti 109.15. Navíc, stochastický oscilátor je rostoucí ven z medvědí zóně. Proto očekáváme, že měnový pár zůstane v uptrend v nadcházejících dnech.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: