Tesla Houpačky 3. čtvrtletí Ztrátu, Odkládá Model 3 Cíle

 
Výrobce elektromobilů Tesla, Inc. (NASDAQ: TSLA) uvádí, houpačka ke ztrátě ve fiskálním roce 2017, třetí čtvrtletí, ve srovnání s čistým ziskem ve stejném čtvrtletí roku 2016. Čtvrtletní čistou ztrátu také minul odhady analytiků. Investoři potrestán akciový pro špatný výkon, a vzal to na low asi $291. Nicméně, v posledních několika obchodních seancí, akcie se vrátily zpět na úroveň $323. Očekáváme, že klesající trend začít brzy z důvodů uvedených níže.

Pro třetí čtvrtletí společnost vykázala příjmy ve výši 2.985 miliard, což představuje nárůst z $2.298 miliard před rokem období, a překonal odhady analytiků ve výši $2,95 miliardy. Tesla zaznamenal houpačka s čistou ztrátou $619.38 milionů, nebo $3.70 na akcii ve 3q 2017, ve srovnání s čistým ziskem ve výši $21.88 milionů, nebo $0.14 na akcii, v 3Q16.

Kromě zásob založené kompenzace výdajů a ztráty spojené s SolarCity akvizice, třetí čtvrtletí non-GAAP čistá ztráta byla $488.498 milionů, nebo $2.92 na akcii, ve srovnání s non-GAAP čistý zisk ve výši $111.421 milionů, nebo $0.71 na akcii v období minulého roku. Analytici očekávali, že společnost post čistá ztráta $2.29 na akcii.

Společnost dodala 26,137 vozidla v průběhu čtvrtletí. Tento údaj zahrnuje 25,915 Model S a Model X vozidel. Tesla také dodáno 222 Model 3 vozidla v průběhu čtvrtletí.

Pokračuje, společnost nyní očekává, že k výrobě asi 5000 kusů Modelu 3 sedan každý týden, který začíná pozdě v prvním čtvrtletí roku 2018. Tesla přičíst zpoždění v ramping výroby na otázky související s battery-pack shromáždění v jedné z jeho továren. Nicméně, trh byl naprosto nevýrazný zprávy a tlačil cenu akcií nižší.

Na začátku roku 2016, Elon Musk, CEO společnosti Tesla, uvedla firma by výrobu mezi 3,800 na 7600 vozidla týden v druhé polovině roku 2017. Na konci července čtvrtletí, Pižmo řídí výhled výroby na asi 5000 vozidel za týden do konce prosince. Takže další odklad má za následek oslabení důvěryhodnosti pro společnost. Analytici se domnívají, že Tesla by jen stěží dosáhne 10% své produkce cíl stanovený v roce 2016.

Tesla oznámil, že to by bylo ořezávání výroby Model X a Model S tím, že o 10% a využívat další prostředky na Model 3. To by mělo mít za následek pokles zásoby. Dále, společnost očekává ve 4. Čtvrtletí non-GAAP automotive hrubého rozpětí na pokles o 15%.

Zpoždění ve zvýšení produkce Modelu 3 také vyvolává obavy o Tesla úroveň dluhu. Během posledních dvou čtvrtletích, společnost strávil asi 2,4 miliardy dolarů, což je více, než to, co je strávil v předchozích šesti čtvrtletích v kombinaci. Společnost již spálil většinu 3,2 miliardy dolarů zvýšen v Březnu prostřednictvím prodeje nových akcií a konvertibilních dluhopisů. Tak, od začátku roku 2017, čistý dluh se téměř ztrojnásobil na $3.36$. Společnost má asi 3,5 miliardy dolarů v hotovosti na konci třetího čtvrtletí. Kapitálové výdaje jsou předpokládány ve výši asi $1 miliarda v aktuálním čtvrtletí, a to především na strojní zařízení vztahující se k Modelu 3. Analytici a investoři se proto obávají o sazba, za kterou společnost spaluje hotovost.

Na rozdíl od výroby související protivětru, společnost také čelí problémy s autoworkers unie přes nedávné propuštění několika stovek zaměstnanců. To znamená, houpačka pro 3. Čtvrtletí ztrátu, odložení cílů výroby Modelu 3 a rostoucí dluh se očekává, že držet akcie makléřského v krátkodobém horizontu.

Populace je schopen zůstat nad 50 období klouzavý průměr a začal klesat poté, co čelí odporu na 327. Momentum indikátor potvrzuje také nemotornost na skladě. Můžeme tedy očekávat pokračování sestupného trendu.

Těžit z poklesu, chceme koupit put opce z některého z renomovaných binární makléřů zde uvedené. Volba by měla být aktivní po dobu jednoho týdne a obchodu vstupu je plánována v blízkosti $314.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: