Býčí Vyhlídky Růstu pro Facebook

 
Facebook (NASDAQ:FB) se těší velmi silný růst v současné době, a investoři se chovají podle toho – odesílání cena akcií společnosti více než 80 dolarů mark.

Společnost je zdaleka nesporným lídrem na sociální média arena a růstové vyhlídky jsou dobré. Facebook se přestěhoval jen vzhůru od okamžiku jeho IPO v důsledku do značné míry na solidní on-line reklamní platforma.

Zatímco cesta byla hrbolatá, v tom smyslu, že v prvních třech dnů od IPO, společnost ztratila 24% své původní ceny a pak ztráta šel celou cestu až do 50%, silná příjmů každé čtvrtletí zajištěno, že akcie prudce odskočil.

Bavíme se o 200 miliard dolarů společnost, a zatímco někteří analytici se obávají, že tempo růstu pro nové uživatele není tak silná, už to je kompenzováno přidáním nových funkcí do Facebook platform, a jiné podniky Facebook vlastní: WhatsApp a Instagram, které jsou jak roste nad očekávání. To udržuje tempo celé skupiny.

Z technického hlediska, po $85 mark bylo dosaženo, oprava byla zahájena a nyní sdílet ceny zůstat trochu pod 82 dolarů úrovni. Nicméně, při pohledu na pohyb směrem dolů, tato tři dolarů, tah se zdá být v rovné nohy, a to znamená, že to není impulzivní krok a další krok asi nebude.

V impulzivní pohybovat alespoň jedna vlna musí být rozšířena, což znamená, že by měl vystoupit z davu. Zde jsme mít žádný, který by výrazně prodloužena, a to nás vede k jedinému závěru je to možné: to je korekce.

V důsledku toho, z obou základních a technického hlediska, jsem přednost možnosti volání na FB cen akcií a být na začátku dubna, na konci měsíce se datum vypršení platnosti by měla dělat v pohodě.

Poslední slečna v práci čísla ve Spojených Státech zvyšuje tlak na Federální Rezervní systém, aby zpoždění rostoucích úrokových sazeb, a to může mít prospěch pouze populace v tom smyslu, že je nepřímo spojeny rovnice mezi úrokové sazby a ceny akcií: výlet vždy přináší nižší akcií, a řez přináší vyšší akcií.

Z tohoto pohledu a s ohledem na celkový růst hledisek diskutovali v tomto článku, FB vypadá slibně na krátkodobém/střednědobém horizontu.

Nejnovější články: