Obchodní Plán pro Vzestupnou Supermarket Gigant Kroger

 
Kroger Co. (NYSE:KR) je největší full-service obchod s potravinami prodejce ve Spojených Státech Amerických. Oni měli více než sto miliard dolarů z prodeje v roce 2014, více než třicet provozu centra, stejně jako více než dva tisíce pět set supermarkety a multi-oddělení obchody.

Poslední výsledky zveřejnila KR ukazují, že společnost má velmi dobrou 2015, s vyhlídkami na štědře bití očekávání. Stejný-store růst je na trati, a dokonce i bití předpokládané 4,7% a palivové marže pomáhají přidat na ziskové straně v důsledku nižší ceny ropy.

Není divu, že analytici modernizované společnosti je cena akcií, která se obchoduje v rozmezí asi $35-$38/akcii, s býčí očekávání v krátkodobém až střednědobém horizontu obrázek.

Technické obraz vypadá růžovější než kdy jindy, v tom smyslu, že cena akcií společnosti téměř ztrojnásobil za posledních pět let. Pokud budete počítat skutečnost, že americký dolar je silný ve stejném období, pak to představuje silnou konkurenční výhodu pro Kroger. Důvodem pro to je, že silnější americký dolar dává větší moc vyjednávat lepší nabídky od dodavatelů zboží dovážené ze zemí mimo Spojené Státy. Jsou úspory z rozsahu dosažené tímto způsobem.

Navíc, pro společnost, která vydělává na jeho příjmy v rámci Spojených Států, skutečnost, že americký dolar je stále silnější v podstatě nemá vliv budoucích příjmových toků.

Maloobchodní řetězec má pouze omezený potenciál pro zvyšování výnosů: přidání nových prodejen nebo prodejních míst a zvyšování stejný-prodeje obchodu na konstantní úrovni. Zatímco KR je určitě v pohodě v obou oblastech, nyní, že ceny ropy jsou nižší, palivové marže vzrostla a přispěla tak do vyšší zisky, stejně.

Vrací do technického obrazu, nyní je jasné, že jsme měli impulzivní pohybovat od $10 na úrovni, a cena se ztrojnásobila, měli bychom vidět, konsolidace, než cokoliv jiného. Je impulsivní krok, to by mělo být součástí cik-cak z větší míry nebo další impulzivní pohyb větší míře. V obou případech by to mělo být býčí scénář, který by měl vést k vyšším cenám.

Obchodní plán pro KR cena akcií je koupit pauzu vyšší od 40 $/akcii úrovni, jako to znamená, konsolidace dokončena a nová nohu vyšší se očekává. Proto, možnosti volání z této oblasti s jeden měsíc, datum vypršení platnosti, by mělo být dost pro opce skončí v penězích.

Nejnovější články: