Amazon Chybí 2Q17 EPS Zobrazení, Problémy, Slabé 3Q17 Outlook

 
Zvýšení kapitálových výdajů, prodejní a marketingové náklady, a náklady na výzkum a vývoj ovlivňují čistý zisk z e-commerce obří Amazon.Com Inc (NASDAQ: AMZN), která oznámila svůj fiskální 2017 výsledky za druhé čtvrtletí v posledním týdnu července. Akcie, které ztratil více než $100 za posledních deset dní uzavřel na $982.01 včera, se očekává, že obnovení v krátkodobém horizontu, z důvodů uvedených níže.

Washington-založená společnost vykázala nárůst o 25% ve druhém čtvrtletí roku 2017 celkové čisté prodeje $37.955$, z $30.404 miliardy eur ve stejném čtvrtletí roku 2016. Net service tržby vzrostly na $3,92 miliardy na $13.21 miliard, zatímco čistý produkt, tržby vzrostly na $3.62 miliard $24.75 miliard v 2Q17.

$8.20 miliard y-o-y zvýšení provozních nákladů vyústila v 77% pokles v 2. Čtvrtletí roku 2017 čistý zisk 197 milionů dolarů, nebo $0.40 na akcii z $857 milionů, nebo $1.78 na akcii v Q2 2016. Ulice Konsenzus byl zisk z $1.42 na akcii na příjmy ve výši $37.18 miliard.

Amazon Web Services (AWS), cloud obchodní společnosti, generované příjmy o 4,1 miliardy dolarů, oproti FactSet očekávání $4,08 miliardy korun. AWS zaznamenala 42% y-o-y růstu a vykázala provozní zisk ve výši $916 milionů.

Částky vynaložené na splnění centra –částky vynaložené na splnění objednávky klientů na své e-commerce platformy – vzrostly o 33% na $5.16$. Navíc, výdaje na materiály a technologie vzrostl o 43% na $5.55$. Tyto dva výdaje za následek prudký pokles ve druhém čtvrtletí čistý zisk.

Pro aktuální čtvrtletí, Amazon očekává příjmy mezi $39.25 $ a $41.75 miliard. To znamená růst o 20% na 28% z kvartálu loňského roku. V současné době, Zacks příjmů Konsensus je 40 miliard dolarů. Společnost také oznámila, že očekává provozní ztrátu ve výši $400 milionů, provozní zisk ve výši 300 milionů $ve třetím čtvrtletí. Amazon uvedl, že bude i nadále investovat k dosažení solidní růst tržeb. Společnost také objasnil, že vydal nižší provozní výnosy pokyny především proto, že přípravky, které mají být provedeny pro prázdninové sezóny.

Během druhého čtvrtletí společnost uzavřela smlouvu o koupi Celé Potraviny za $14 miliard. Navíc, Amazon, která se stala lídrem v domácnosti-pomoc zařízení podnikání, také zahájila novou řadu Echo zařízení. Společnost také zahájila Prime Nyní služby v Singapuru. Důležitější je, že Amazon je prozkoumat příležitosti v oblasti zdravotní péče a farmaceutický průmysl.

Podle Michael Yoshikami, zakladatel Destination Wealth Management, Amazon je nejméně obtěžoval o čisté zisky, a se soustředí na zlepšení horní linie růstu a podílu na trhu. V tomto ohledu, společnost má jistě uspěl v dosažení svého cíle. Tedy, v zásadě, solidní tržby ve druhém čtvrtletí růst a úsilí o zvýšení podílu na trhu je akciový musí koupit na poklesy.

Technicky vzato, akciový nebyla porušena vzestupném trendu, jak je znázorněno na obrázku níže. Na druhou stranu, další významný odpor existuje na 1012. Kromě toho, stochastický oscilátor je v přeprodané oblasti. Tak, krátkodobý býčí zvrat se očekává, že na skladě.

Těžit z uptrend, call opce může být koupil z nás některý z uvedených spolehlivé makléři. Budeme pokračovat pouze tehdy, pokud datum ukončení kolem 18. srpna je k dispozici pro call opce. Konečně, realizační cena asi $980 vypadá vhodné pro obchod.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: