Bitcoin Změní Slabé Po Těžké Vidlice

 
Na BTCEUR crypto currency pair byl na slzu od 1. října a 20. října, a to především kvůli očekávání Bitcoin Zlaté vidlice, které se stalo v úterý. Protože investoři drží Bitcoiny by se zobrazit nový crypto měny Bitcoin Zlato na 1:1 základ, investoři honí Bitcoin přičemž jeho tržní kapitalizaci až 100 miliard dolarů. Nicméně, po zahájení hard fork Bitcoin klesl o 400 eur k obchodování na eur 4,632. Očekáváme, že BTCEUR, aby pokračovala v klesající tendenci z důvodů uvedených níže.

Pevný vidlice zahájen Čínský horník Jack Liao v úterý, s cílem zmenšit rozdíly mezi ASIC mining a GPU/CPU mining, vytvořil další rozdělení mezi přední hráče v crypto currency průmysl. Několik Bitcoin exchange a peněženku společenství rozhodla, že nebude podporovat Bitcoin Zlato. Sol Lederer, ředitel blok řetězce, poukázal na to, že různé verze Bitcoin bude jistě matoucí pro nové uživatele, a bude upřímně vytvářet pochybnosti o tvrzení, že počet Bitcoinů, které jsou k dispozici pro těžbu jsou omezené. S několika více těžké vidličky očekává, že do konce roku, investoři by jistě posoudit klady a zápory před pobytem investoval.

Kromě toho, Bitcoin Zlato vidlice postrádá replay ochranu. Bez takové zásadní zařízení, držitelům Bitcoin nebude přijímat jejich podíl Bitcoin Zlato, jako by to dát existující Bitcoins v ohrožení. Tým za Bitcoin Zlato se ujistil crypto měny společenství, které by integrovat replay ochranu. Nicméně, jejich codebase není připraven. Dále codebase Bitcoin Zlato nebyla nezávislým auditorem. Pokud replay ochrana je přidána, investoři by zůstat pryč od Bitcoin. Takový scénář by jistě mít vliv na cenu Bitcoinu. Zatímco tvrdé vidlice má dočasně vytvořil bearish výhled na Bitcoin, Euro je podporován drtivou většinou pozitivní obchodní sentiment v Německu.

Německá podnikatelská důvěra hit all-time vysoké v říjnu, podle Institutu pro Ekonomický Výzkum. Obchodní sentiment index vzrostl na 116.7, z 115.3 v září. Index čtení je založena na průzkumu zhruba 7000 firem. Ifo rovněž upozornil, že kapitálové zboží výrobci a strojírenské podniky vidí budoucnost optimisticky. Tak, ekonomických dat naznačuje rally v Eurozóně, zatímco negativní sentiment způsobené v důsledku hard fork Bitcoin sítě se očekává, že udržet crypto měna slabá v krátkodobém horizontu.

Na BTCEUR pár začal klesat poté, co čelí odporu na 4930. Indikátor hybnost je také, aby negativní divergence s cenou. Proto očekáváme, že crypto měny klesat v krátkodobém horizontu. Na druhou stranu, další hlavní podpora existuje v 4119.

Těžit z poklesu crypto currency pair, v binárním trhu, chceme investovat do opci platné pro týden. Realizační cena asi 4920 je výhodné pro obchod. Možnost by měla být pokud možno aktivní týden.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: