Kiwi Pokračuje Klesající trend v Asii Slabost Přetrvává

 
Novozélandský Dolar byl v sestupný trend od poloviny roku 2014, jak to následoval Australský Dolar a další komoditní měny dolů, rovnoběžně s olejem pokles. Kiwi také reagoval na měkké ekonomická čísla z Číny a poklesu cen mléčných výrobků, které představují většinu Nového Zélandu export. Na dlouhodobě prosperující odvětví cestovního ruchu je pravděpodobně těžit ze slabé měny, ale v současné době, to není dost, aby zvrátit trend v Nový Zéland Dolar.

S pokračující slabost v Asijských ekonomikách a předpokládaných měkkost poptávky po Novém Zélandu a Austrálii výrobky, je pravděpodobné, že převládající trend bude pokračovat a NZDUSD bude hit nová minima medvědího trhu v nadcházejících měsících. Zpomalení v Číně, největším dovozcem komodity a další produkty z Jižní Tichomoří, znamená to, že vývoz je pod tlakem v celém regionu. Konkurenční devalvaci Čínský Jüan je také negativním faktorem, o místních měnách. Obchodníci by měli hledat známky dna v komodity dříve, než očekával nějaké trvanlivé předem ve novozélandský Dolar a Australský Dolar.

Technické nastavení je rozhodně negativní s širokou klesající trend kanál dominující denní graf. Pár prolomil horní linie odporu kanálu na konci prosince, ale od té doby to zase spadlo rychle v prvních dvou týdnech roku. Předchozí minima kolem 0.6225 jsou blízko a na s MACD indikátor hybnost v neutrálním území v současné době není dostatek prostoru pro dvojici, aby si na nová minima v současném proudu. Dlouhodobý cíl medvědího trhu na Kiwi může být tak nízké, jak 50 Centů, minima postihly v průběhu finanční krize z let 2008-2009. Výše, že silná podpora kolem kulaté číslo 0,60 očekává.

Při krátké pozice proti novozélandský Dolar je zde doporučeno, a to nejen vůči Dolaru, ale i proti jiné bezpečné útočiště měny vůči Japonskému Jenu. V NZDUSD, stop loss 0.6685 vypadá optimální počáteční cílovou cenu 60 Centů. Nákup jak krátkodobé a dlouhodobé opce na páru se doporučuje v současné době, s důrazem na delší ze dne expiries v současné době krátkodobé ukazatele jsou v neutrálním území. V březnu nebo dubnu by mohlo být nejlepší volbou pro uplynutí doby použitelnosti. Jako za strike cenu, 0.6200 vypadá atraktivně tu pro. dubna a 0.6400 pro starší expiries.

Nejnovější články: