Oživení Prodejů Stávajících Domů Otočí americkému Dolaru Býčí

 
V naší 2. října zprávu, jsme měli počasí rally v páru USDCAD. Navíc, měli jsme také vyjádřili své přání jít long na měnovém páru blízkosti 1.2390. Ve zprávě se také nesl náš zájem investovat v call opce. Jak se očekávalo, o týden později, pár USDCAD zavřel nad 1.2500 úrovně. Který zajistil zisk do našich obchodů. Teď, pár USDCAD uzavřené blízkosti 1.2600 na úrovni minulého týdne. Na základě údajů prezentovaných níže, počasí jsme vzestupný trend pokračovat i v následujících dnech.

Podle Statistics Canada, roční inflace vzrostly o 1,6% v září, po nahrávání 1,4% nárůst v předchozím měsíci. Nicméně, to bylo pod odhady analytiků na 1,7% zisk. Na m-o-m základ, inflace vzrostla o 0,2%, oproti Royal Bank of Canada očekávání růst o 0,3%. V srpnu, CPI vzrostl o 0,1%. Roční inflace stále zůstává pod 2% cílové BoC. MMF nedávno zdobené svůj výhled pro inflaci na 1,7% v rozvinutých ekonomikách. Dále BoC guvernér Poloz uvedl, že centrální banka by zvážit dopad nedávné zvýšení sazeb na ekonomiku, než zvyšovat úrokové sazby znovu.

Statistiky Canada také hlášeny 0,3% m-o-m pokles v srpnu maloobchodní tržby, po 0,4% růstu v červenci, a pod očekávání analytiků 0,5% nárůst. Kromě volatilní položky, jako jsou automobily a náhradní díly, jádro maloobchodní tržby poklesly strmější, s čtení, dolů o 0,7%. Trh očekával jádrové maloobchodní tržby rostly o 0,5%. Pokles maloobchodních tržeb by mohla vážně ohrozit šance na třetí zvýšení sazeb v letošním roce o BoC.

V USA prodeje existujících domů vzrostly 5,39 milionu v září, od 5.35 milionů v srpnu, a větší, než analytiků očekávání 5.30 milionů. Po třech po sobě jdoucích měsících poklesu, prodeje existujících domů zvrátit trend minulého měsíce. Národní Asociace realitních Kanceláří se domníval, že čísla by byla mnohem vyšší, pokud tam byly žádné výpadky dodávek vytvořen částečně v důsledku hurikánu Harvey a Irma. Odrazit v prodejích existujících domů se značně zvýšila šance, že Fed zvýšení sazeb v prosinci. Tak, ekonomické údaje, podporuje Dolar zůstane silný vůči Kanadskému dolaru v krátkodobém horizontu.

Technicky, RSI klouzavý průměr je vzestupně směrem k býčí zóny. Bullishness potvrzuje také nová maxima indikátor hybnost. Navíc, pár USDCAD má také zlomený odpor na 1.2520. Měnový pár se očekává, že tvář jeho další rezistence na 1.2870.

Můžeme obchodu předpověď otevřením dlouhé pozice v trhu Forex. Dlouhá pozice bude zřízena v blízkosti 1.2600. Příkaz stop loss bude umístěn pod 1.2500, aby se zabránilo velké ztráty, které mohou vzniknout z nečekané volatility. Máme v plánu prodat dlouhá pozice v blízkosti 1.2840 úrovně.

Vytvořit dlouhé pozice v binárním trhu, můžeme také nákup call opce, dokud se pár obchoduje v blízkosti 1.2600 na spotovém měnovém trhu. Dále, smlouvy platné do 1. listopadu je upřednostňována pro možnost obchodu.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: