UK Spotřebitelů Neúprosný Nákupní Změní Libra Býčí

 
Minulý týden, vítězství Trump spolu s nižší než očekávaná míra inflace v BRITÁNII tlačil Libru nižší vůči americkému dolaru. Předvídání slabost, měli jsme trvali na tom při krátké pozici v GBPUSD pár, 24. října, s cílovou cenou 1.2150. One touch opce bylo doporučeno pro binární opce obchodníků. Doporučené obchody vyústila v zisk v řádu jednoho týdne. Nyní, na úrovni 1.2400, jsme přesvědčeni, že GBPUSD dvojice stojí dobrou šanci jít dále z důvodů uvedených níže.

Podle UK Office for National Statistics, celkové množství zboží, koupili zákazníci v říjnu byla 1,9% vyšší než v předchozím měsíci. Bylo to nejen vyšší než vzestupně revidován na 0,1% růst zaznamenaný v září, ale také větší než 0,5% zvýšení předpokládali analytici. Zpráva ukazuje, že zákazníci v BRITÁNII jsou sotva obavy o Brexit problém. UK je v podstatě služby orientované ekonomiky. Analytici se domnívají, že to je jeden z hlavních důvodů pro domácí ekonomika zůstat silná. Ve skutečnosti, několik účastníků trhu se domnívají, že Brexit související jednání bude mít jen malý vliv na chování spotřebitelů v nadcházejících měsících.

To může být na paměti, že Bank of England již varoval, silný růst spotřebitelských cen v následujících měsících. S tak ohromně pozitivní data maloobchodní tržby, neexistuje prakticky žádná pravděpodobnost snížení sazeb, jako nyní. Ve skutečnosti, šance na zvýšení úrokových sazeb značně zvýšily, jak tam jsou pevné náznaky, že inflace může překročit 3% v roce 2018.

Co se týče Měny týče, většinu budoucího růstu a dopad zvýšení sazeb Fedu byly ceny v již. Takže, existuje malá šance, že další posílení amerického dolaru. S ohledem na výše zmíněné fakta, očekáváme zhodnocení v pár GBPUSD v blízké budoucnosti.

GBPUSD-pair v současné době činí výše zavedenou podporu na 1.2280. Stochastický oscilátor je téměř u čtení nula. Takže můžeme doufat, že pro technické odrazit v pár GBPUSD.

Na tomto základě závěr, doporučujeme dlouhou pozici v Forex pár poblíž 1.2400. Aby se zabránilo foukání do obchodního účtu, příkaz stop loss může být umístěn níže 1.2280. Zisk lze objednat u 1.2650. Obchodníci s rizikem chuť a trpělivost, může počkat za pár GBPUSD narazila na zásadní odpor úroveň 1.2850. Nicméně, trailing stop ztráty by měly být použity k ochraně zisků.

Binární obchodník může uvažovat o nákupu jedním dotykem volání možnost vydělávat na pravděpodobný vzestup pár GBPUSD. Zvolené datum ukončení platnosti by mělo spadnout v posledním týdnu prosince a realizační cena by neměla přesáhnout 1.2550.

Nejnovější články: