Yen Oslabuje Na Holubičí Postoj Japonské centrální Banky

 

Japonský jen klesl vůči dolar se včera, protože trh očekává, že Bank of Japan, aby znovu potvrdily svůj závazek dodržovat ultra-uvolněné měnové politiky. Bank of Japan začala dvoudenní zasedání politiky včera. Centrální očekává se, že přijmout opatření, která zabrání dalšímu posilování jenu jako americký Fed se všeobecně očekává, že oznámí snížení sazeb tento týden na konci zasedání měnové politiky. Účastníci finančního trhu jsou také úzce sledování americko-čínského obchodního jednání, které se předpokládá, že se začnou zítra. Z nízké 108.45, páru USD/JPY vzrostl na maximum 108.90 v posledních 24 hodinách.

Japonský jen byl schopen využít vyšší než očekávané maloobchodní tržby reportoval japonského Ministerstva Hospodářství, Obchodu a Průmyslu. Statistické organizace uvedl, že maloobchodní tržby vzrostly o 0,5% v červnu, po růstu o 1,3% v předchozím měsíci. Analytici očekávali maloobchodní tržby nárůst o 0,2%.

Před Bank of Japan měnové politiky setkání začalo včera, Japonský Úřad Vlády počasí svůj výhled pro fiskální rok 2019 a 2020. Úřad vlády snížil FY19 reálného růstu HDP na 0,9% z 1,3% vydané dříve. Pro FY20, výhled růstu reálného HDP byl zavěšen na 1,2%. Pro fiskální rok 2019, spotřebitelská inflace je předpověď o 0,7%. Podobně, pro fiskální rok 2020, spotřebitelská inflace je předpokládané být o 0,8%.

Nicméně, Premiér Šinzó Abe je optimistický, že rozpočet pro nadcházející fiskální rok "by měla pomoci rozšířit poptávku a zajistit udržitelný růst v čele poptávku soukromého sektoru."

BOJ je pod tlakem, aby dále uvolnit měnovou politiku jako jeho protějšky v Evropě a USA opakovaně uvedl, že by nižší úrokové sazby pro udržení ekonomické expanze. Evropská Centrální Banka minulý týden uvedl, že by podívejte se na různé stimuly alternativy, včetně snížení úrokových sazeb. Na konci svého dvoudenního monitory politika zasedání o tom ve středu Federální Rezervní systém USA se všeobecně očekává, že snížit úrokové sazby.

Některé centrální banky zástupci se obávají, že pouze rejigging jeho post-setkání prohlášení, může pouze přispět ke společnému pohledu, že BOJ nemá nástrojů na podporu finanční stimul pro ekonomiku, která čelí nejisté globální ekonomický výhled.

Po šesti letech intenzivního uvolnění měnové politiky podle Guvernéra Haruhiko Kuroda, BOJ již snížil krátkodobé úrokové sazby na -0,1% v zájmu dosažení svého 2% inflačního cíle. V dubnu slíbil, že udrží úrokové sazby "mimořádně malé" nejméně do jara roku 2020, zatímco předvídání inflace zůstane pod prahu v nadcházejících letech.

V dnešním zasedání, podle zasvěcených osob, kteří jsou si vědomi banky, plán, BOJ Politika Desce by mohl vytvořit drobná změna vpřed pokyny lpěním na zachování ultralow sazby na delší dobu, možná až do roku 2020. Zatímco přednášku minulý týden ve Washingtonu, Kuroda uvedl, že BOJ by se diskutovat o dalším uvolnění měnové politiky opatření, v případě, že rostoucí napětí v globální ekonomice dopad Japonské ekonomiky a sazby.

Poptávka po bezpečné útočiště aktiva a ultra-uvolněná měnová politika rozhodnutí Bank of Japan se očekává jenu rozsah-vázané, s mírným medvědí směr.

Technicky, páru USD/JPY začal stoupá po testování supportu na 107.80. Měnový pár se obchoduje nad jeho 50-denní klouzavý průměr. Navíc, hybnost ukazatele je rostoucí. Jako výsledek, můžeme očekávat páru USD/JPY pro pohyb nahoru v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: