Libra Klesá Na Chudé HDP, Průmyslové Výroby Data

URL videa

Libra začal klesat vůči americkému dolaru včera po propuštění z HDP a průmyslové výroby data, která odhalila, horší než očekávaný pokles ekonomiky. Sestupný trend byl také podporovaný zpoždění při hledání alternativu pro Paní Theresa May, který nyní převezme roli "správce" po rezignaci na 24. Května. Navíc, americký Prezident Trump je rozhodnutí na dobu neurčitou pozastavit cla na Mexické zboží také podpořil posílení měny vůči libře. Včera, pár GBP/USD poklesl z maxima 1.2730 na minimum 1.2638 před zotavuje mírně obchodu na 1.2660 úrovně.

Měnový pár otevřeli včera s mírným medvědí směr na zprávy o Trump rozhodnutí pozastavit dovozní clo na Mexické zboží. Minulý víkend, Prezidenta Donald Trump odhalil, že USA a Mexiko podepsali smlouvu, aby se zabránilo dovozní cla, které byly naplánovány, aby se stala efektivní včera. Trump dále uvedl, že v Mexiku, na jeho část, je zaručeno, aby se "rázná opatření" k zastavení ilegální imigrace, která se stane přes jižní hranici USA.

Pokles zrychlil po velké BRITÁNII Národní statistický Úřad uvedl, že HDP klesl o 0,4% m-o-m v dubnu 2019, a to především kvůli slabosti ve výrobě. Analytici očekávali pokles ekonomiky o 0,1%.

Údaje zveřejněné podle Společnosti Motorových Výrobců a Obchodníků vyplynulo, že auto výroba klesla o 44.5% v dubnu 2019, ve srovnání se stejným obdobím loňského roku.

V komentáři na slabé údaje o HDP, Rob Kent-Smith, Vedoucí HDP na ONS řekl: "růst HDP ukázal nějaké oslabení v celé poslední 3 měsíce, se ekonomika zmenšuje v měsíci dubnu a to především vzhledem k dramatickému poklesu výroby automobilů, a to s nejistotou před UK je původní EU (Evropské Unie) datum odjezdu, vedoucí k plánované odstávky."

Stejně tak průmyslová výroba smlouvu o 2,7% v dubnu, maximální zaznamenaný pokles od roku 2012, oproti 1% kontrakce očekávali analytici. Kromě toho, výrobní výroba a stavebnictví výstupní údaje chyběl konsensus odhadů.

Konečně, kabel byl také negativně ovlivněn UK vedení soutěže, kde Boris Johnson je vede do boje, aby se stal příštím premiérem. Nicméně, on čelí tvrdé soutěže od Jeremy Hunt, současný Ministr Zahraničních věcí, který je podpořena Důchodů Tajemník Amber Rudd a Ministr Obrany Penny Mordaunt.

Ekonomické údaje a politické nejistoty se očekává, že držet pár GBP/USD medvědí v krátkodobém horizontu.

Technicky vzato, pár GBP/USD se začal klesat poté, co čelí odporu na 1.2690. Měnový pár je také pohybující se pod svůj 50-denní klouzavý průměr. Navíc indikátor RSI je také, že čtení pod 50. Jako výsledek, můžeme očekávat na měnovém páru se pohybují dolů v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: