Na Novém Zélandu Stavební Povolení Až O 17% V Lednu

 

Novozélandský dolar spadl vůči dolar poté, co americký Úřad pro Ekonomické Analýzy zveřejnil menší-než-očekávaný pokles tempa růstu HDP. Naději, že Nový Zéland dolar oživení vybledlé po Statistiky Nový Zéland dnes oznámila pokles v oblasti obchodu ve čtvrtém čtvrtletí roku 2018. Pokles se stalo navzdory zprávám o podstatný nárůst stavebních povolení. Od vysoce 0.6850, NZD/USD pár zaznamenal minimum 0.6795. Měnový pár se nyní obchoduje poblíž 0.6810.

 

Nový Zéland dolar poklesy i přes vyslání silné stavební povolení údaje

Data z Ministerstva Obchodu USA ukázaly, že hospodářský růst země snížily ve 4Q 2018, i když tempo růstu, přesto překonal odhady ekonomů.

Oznámení dále uvedl, že reálný HDP vzrostl o 2,6% ve čtvrtém čtvrtletí, ve srovnání s 3,4% růst v předchozím čtvrtletí. Ekonomové očekávali HDP vzroste o 2,3%.

Ministerstvo Práce data také ukázala, že počáteční nezaměstnaných nároky vzrostly více, než se předpokládalo v týdnu končícím 23. února. Ve zprávě je uvedeno, počáteční nároky na dávky v nezaměstnanosti vyskočila na 225.000 dolarů, a to až 8000 z předchozí týden revidován úroveň 217,000. Ekonomové očekávali nezaměstnaných nároky zvýšit až 220.000, z 216,000 hlášeny v předchozím týdnu.

Nečekaně silné tempo růstu HDP spustil NZD/USD pár výprodej.

Dnes ráno Statistiky Nový Zéland hlášen trvalý nárůst stavebních povolení. Na sezónně očištěné bázi, agentura uvedla, že 2,496 stavební povolení bylo vydáno v lednu – až 17% na m-o-m základ. V prosinci, stavebních povolení se zvýšil o 5,4%.

Za rok končící ledna 2019, počet nových stavebních povolení bylo schváleno 33,576, a to o 7,4% od ledna 2018. Agentura také vyplynulo, že roční hodnoty nebytových budov práce byl schválen NZ 7,1 miliardy dolarů, což představuje nárůst o 7% od ledna loňského roku.

Nicméně, pozitivní údaje sotva měla nějaký vliv na Kiwi dolar jako obchodní podmínky údaje obrátil medvědí náladu znovu. Statistiky Nového Zélandu uvedla, že zboží z hlediska obchodu poklesly sezónně očištěné 3% v posledním čtvrtletí roku 2018. Hlášené obrázek minul očekávání pro pokles o 1% po 0,1% poklesu v předchozích třech měsících.

Vývozní ceny zboží klesly o 1,7%, zatímco dovozní ceny se zvýšily o 1,4%. Objem vývozu se zvýšil o 0,8% a objem dovozu vzrostl o 0,2%. Navíc, hodnota vyváženého zboží se snížily o 1,3%, zatímco hodnota dovozu se zvýšil o 2,7%. Zejména, služby, obchodní podmínky zvýšily o 4,1%. Konkrétně, služby vývozní ceny rostly o 2,3%, zatímco dovozní ceny se snížily o 1,7%.

Měnový pár prolomil support na 0.6850. Další podpora existuje v 0.6750. Navíc, stochastický oscilátor je v medvědí oblasti. Měnový pár je také obchodování pod svůj 50-denní klouzavý průměr. Jako výsledek, můžeme předvídat NZD/USD pár zůstat v sestupný trend.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: