Kanadský Dolar se Otočí Slabý jako Olej, se snaží Zůstat Nad $50

Kanadský dolar byl silný v posledních dvou týdnech kvůli dva hlavní důvody: optimistický ekonomický výhled vydané BoC a ropy rally. Dolar však zůstává slabá kvůli pochybnosti nad možností zvýšení sazeb v červnu. To znamená, že pár USDCAD klesla na minimum 1.3388 na minulý pátek. S ohledem na údaje uvedené níže, očekáváme býčí zvrat v páru USDCAD v nadcházejících dnech.

Ve čtvrtek, OPEC a další ropu produkujících národů dohodli na prodloužení jejich produkci snížit dohody po dobu devíti měsíců. Nicméně, nedostatek hlubší řez zklamala trh. Že poslal ceny ropy dolů asi o 5% na $48,90. OPEC nyní věří, že produkce ropy v USA by se zvýšil o 820,000 barelů za den v roce 2017. Dříve, OPEC očekával USA břidlic produkce by smlouvy o 150 000 barelů za den. Slabost v ceny ropy se očekává, aby odrážely na Kanadský dolar, komodity, měny.

Minuty setkání FOMC, které vyšlo minulý týden, kartáčovaný stranou obavy z odložení růstu sazeb Fed v červnu. Většina členů byla na podporu zvýšení sazeb, jak je zřejmé ze zprávy. Gus Faucher, Hlavní Ekonom PNC, poukázal na to, že americká ekonomika má přidané 211,000 pracovních míst v dubnu a míra nezaměstnanosti klesla na 4,4%. Faucher uvedl, že silné údaje o zaměstnanosti by jistě podpořit argument pro zvýšení sazeb v červnu.

Úřad pro Ekonomické analýzy také vykázala lepší než očekávaný růst HDP v prvním čtvrtletí. Vzpírá očekávání trhu pouze 0,9% růstu, předběžný odhad naznačil, že americká ekonomika rostla o 1,2% q-o-q v prvním čtvrtletí. V předchozím čtvrtletí americká ekonomika se rozšířil o 0,7%. To znamená, že možnost zvýšení sazeb v červnu a slabost cen ropy se očekává, že prospěch USDCAD rally.

Na páru USDCAD prolomil klesající trend linku. Menší podporu je také vidět na 1.3410. Stochastický oscilátor se pohybuje směrem nahoru. To naznačuje zvýšení hybnosti. Takže, vzestup lze očekávat. Další hlavní rezistence se nachází na 1.3620.

Budeme uvažovat o otevření dlouhé pozice na páru USDCAD, na základě této analýzy. Preferované vstupní a výstupní úrovně jsou 1.3420 a 1.3620, resp. Omezit riziko, bychom také umístit stop loss níže 1.3300.

Navíc, call opce mohou být zakoupeny u nás, když USDCAD pár obchoduje v blízkosti 1.3410. Předtím než začnete investovat, bychom se také ujistit, že smlouva zůstává v platnosti po dobu jednoho týdne.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: