Volatilní Týden Dopředu pro USD a GBP

Americký Dolar trvá centru dění v tomto týdnu vzhledem k hrozící FOMC (Federální Výbor pro volný Trh) zasedání ohledně budoucí měnové politiky USA. Toto setkání bylo velmi očekávané finanční trhy na nějakou dobu. Prohlášení FOMC bude doprovázet Federální Rezervní ekonomické prognózy a, samozřejmě, na tiskové konferenci předseda Federálního Rezervního systému, Janet Yellen.

Obchodníci z celého světa se soustředit na to, co předal vedení přinese tento čas: jestřábí či holubičí tón, býčí nebo medvědí dolar. Spojené Státy Americké se ocitá v místě, kde ekonomika roste stabilním tempem, a ekonomické zprávy jsou lepší s každou recenzi. To znamená, že Fed bude s největší pravděpodobností mít vzestupnou tón, spíše než medvědí.

Normálně bych řekl, že FOMC bude hlavní událost týdne, ale to není případ v tomto případě, co Skotské referendum je vzhledem na čtvrtek. Pro obchodníky, GBP, vysoká úroveň volatility bude znamenat dny, okolní události.

V reálném světě důsledky referenda jít daleko za aktuální den, kdy probíhá hlasování. V závislosti na výsledku, nebezpečný precedens lze nastavit pro mnoho Evropských zemí, a za Eura jako měny stejně. Obavy o to, že pokud stovky let staré unie není drží, proč by 15 let měny Euro unii? To je to, co budou obchodníci soustředit na.

Pokud skotové hlasovat pro nezávislost, než to může také stát se viditelnou možnost pro ostatní odbory. Na druhou stranu, pokud je hlasování proti nezávislosti Skotska, nebude to znamenat, že otázka nezávislosti je absolutní závěr. Téměř polovina Skotské lidé chtějí být nezávislé, a proto to bude znamenat další rozhovory a budoucí jednání s Británií.

Pokud si myslíte, že trading je jen o provádění technické analýzy, pak zvážit, jak obě tato týdny události, FOMC a Skotské referendum, mají potenciál, aby nepořádek s jakoukoliv technickou analýzu nastavení.

Problémy s Skotská nezávislost může znamenat kila mohli cestovat ve vysoce nepředvídatelným způsobem, v nadcházejícím týdnu. Obchodování bude poměrně obtížné. Nicméně, rozhodování o tom, dělat to se doporučuje pouze s stop loss. To je jediný způsob, jak zmírnit riziko, že se chytit na špatné straně obchodu.

Nejnovější články: