GoPro Na Zahájení HERO8 a HRDINA MAX Kamery

 

Akcie společnosti GoPro, Inc. (Nasdaq: GPRO) uzavřen v úterý na $5.28, a to až $0.10, nebo 1.83% z předchozího úzké návaznosti na trh nové řady akčních kamer. Zahájení high-end řadu kamer je snaha přeměnit společnost zisková v nadcházejících čtvrtletích. V očekávání uvedení nové řady kamer, akciový posílil zhruba 44% v posledním měsíci.

Společnost je generální ŘEDITEL Nick Woodman, zatímco oznamuje výsledky za druhé čtvrtletí, uvedl, že GoPro je "na cestě" , aby zase zisková, v druhé polovině roku 2019. Pokud high-end kamery, zahájila včera společnost získat dobrou odezvu od veřejnosti, pak společnost bude jistě obrat.

San Mateo, Kalifornie-založená společnost zahájila dvě nové kamery, HERO8 Černý a HRDINA MAX. Na HERO8 Black zaručuje lepší stabilizaci obrazu. Kromě toho, podle společnosti, gadget nabízí lepší zvuk a potlačení větru. Fotoaparát je nabízen za $399. Pro zvýšení možností fotoaparátu, společnost také nabízí Černá modulární příslušenství, nebo mody, začíná na cenu $49.99. Navíc, GoPro má také představil Max dual-objektiv fotoaparátu za $499. Včetně ultra-široký objektiv, dual-objektiv fotoaparátu nabízí čtyři digitální objektivy.

Ve srovnání s HERO7 Černá, HERO8 Černé váží o 14% méně a nabízí 12-megapixelový snímač fotoaparátu s lepší HDR pro zlepšení obrázky a video v nízké osvětlené skvrny. Fotoaparát je také začleněna s HyperSmooth 2.0 stabilizace obrazu technologie, která usnadňuje vyhlazení nerovnoměrné video, snížit vítr-zvuk a pořizovat fotografie s rozlišením 4K. Vysoce kvalitní slow-motion video je také možné s fotoaparátem.

HRDINA MAX se skládá ze dvou čoček s možností vytvářet videa s 5.6 K usnesení v rozsahu 360 stupňů. K pokrytí více scenérie v obrazech a videa, fotoaparát nabízí Max SuperView ultra-širokoúhlý režim. HRDINA MAX má schopnost žít-stream v 1080p a nabízí také volba umožňuje lidem, aby se automaticky zálohovat fotky a videa do cloudu. Se šesti mikrofony, GoPro tvrdí, že fotoaparát bude dát "nejlepší stereo zvuk vůbec."

Společnost také představila tři různé druhy modulární doplňků pro fotoaparáty. Za $80, GoPro nabízí Zobrazení Mod s 1.9-palcový displej, který lze složit na obou stranách kamery a pomoc při vytváření fotografií a videa v lepším způsobem.

Navíc, společnost nabízí $50 vodotěsné Světlo Mod a Mediální Mod, který umožňuje uživateli připojit Světlo Mod a Zobrazit Mod pro GoPro kamery je top. Na 15. října a 24., společnost hodlá začít lodní HERO8 Černý a HRDINA MAX, resp. Uvedení nových fotoaparátů se očekává, že držet akcie optimistický v krátkodobém horizontu.

Technicky vzato, akciový uzavřela nad jeho 50-denní klouzavý průměr. Navíc, stochastický oscilátor je rostoucí k býčí zóny. Jako výsledek, můžeme očekávat, že akcie ocenit další v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: