Solidní Francouzské Non-Farm Payrolls Dat, Udržuje Silné Euro

 
I přesto, že Kanadský dolar je jedním z nejvýkonnějších měny, to bylo o třídu lepší Euro v průběhu minulého měsíce. Zlepšení ekonomiky Eurozóny a zúžené očekávání ECB, se obrátil Euro býčí sentiment. V případě Kanadského dolaru; nedávné ropy rally, zvýšení úrokových sazeb a jestřábí postoj Bank of Canada, vyvolala rally. Nicméně, jak je vysvětleno níže, Kanadský dolar zdá se, že už dosáhl vrcholu a to by mělo vést k další rally v EURCAD pár, který uzavřel na 1.4990 minulý pátek.

Ropa klesla pod $50 za barel minulý pátek, poté, co Mezinárodní Agentura pro Energii (IEA) snížila výhled poptávky po surové tento rok a v roce 2018. Instituce má také pochybnosti o tom, členové OPEC závazek dodržovat omezení produkce dohody. V tomto ohledu, OPEC poukázal na to, že míra dodržování posunul na 75% v červenci, nejhorší od zavedení výroby snížit dohody. V USA, souprava čísla zvýšen na 768 – jejich nejvyšší od dubna 2015. Je ironií, že AMERICKÉ zásoby ropy zaznamenaly nejnižší od loňského října. Zpráva IEA proto se očekává, že k oslabení Kanadského dolaru, což má přímou souvislost s cenou ropy.

Kanadský dolar se shromáždili prudce po Bank of Canada zvedla sazby minulý měsíc. Nicméně, optimismus nemusí trvat tak silný Kanadský dolar se zdá mít negativní dopad na vývoz této země. V nedávné měsíc, Kanada vykázala obchodní deficit na rozdíl od přebytečných několik měsíců dříve. Tak, analytici neočekávají, že další zvýšení sazeb v roce 2017. Navíc, obrovské dlouhé pozice ve futures na trhu rovněž naznačují možnost zisku rezervaci v Kanadském dolaru. Zatímco hrubý byl ztrácí půdu pod nohama, francouzské statistické organizace INSEE oznámil, pozitivní, non-farm payrolls data.

Podle INSEE soukromého sektoru zaměstnanosti vyskočil o 0,5% q-o-q v červnu, ve srovnání s 0,4% v Květnu a o 0,1% nad odhady analytiků. To je jedenáctý po sobě jdoucí čtvrtletí růstu terciárního sektoru rostly tempem 0,7%, ve srovnání s 0,4% v prvním čtvrtletí. Robustní francouzský údaje o zaměstnanosti se očekává, že držet Euro silnější vůči Kanadskému dolaru.

Po konsolidaci mezi 1.4830 a 1.4950, měna kříž má zlomené nad horní pásmo rozsahu. Pozitivní čtení MACD histogram naznačuje býčí momentum. Navíc EURCAD dvojice nebyla porušena vzestupném trendu. To potvrzuje možnost pokračování vzestupného trendu.

Získat pravděpodobné uptrend, dlouhé pozici by pravděpodobně být přijata u nás v OTC trhu. Vstupu a stop loss úroveň by 1.4980 a 1.4850. Dlouhé pozici by být prodávány v blízkosti další očekávanou úroveň rezistence 1.5080.

Můžeme také nákup call opce těžit z rostoucí trend. Vstup bude probíhat, když měna cross obchody poblíž 1.4980. Datum ukončení platnosti, blízko do 22. srpna by být vybrán pro obchod.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: