Švýcarský Frank Posiluje O Přebytek Rozpočtu Předpověď

 

USD/CHF pár přestěhoval v cik-cak způsobem včera před Švýcarský frank získal půdu mírně proti dolar, podporovaný Švýcarská vláda přebytkový rozpočet počasí. Vláda se domnívá, že plánované důchodové a daňové reformy by se válet se v další příjmy. Finanční sílu země, nicméně, není vyvoláván investorů jsou stále obavy o ekonomiku. Od vysoce 0.98142, USD/CHF pár klesla na minimum 0.9753 v posledních 24 hodinách.

Švýcarská vláda představila návrh 2020 rozpočet včera, což odráží přebytek ve výši 613 milionů. Konkrétně vláda očekává příjmy zvýšit o 2,9% v roce 2020 a výdaje zvýšit o 3,7%. Jako celek, zákonodárci očekávají přebytky v období tří let od roku 2021.

Zejména, Švýcarsko vykázala rozpočtový přebytek ve výši 3 miliardy dolarů, desetkrát vyšší než součet počasí v předchozím roce.

I přes silnou finanční pozici, investoři nejsou příliš šťastné. CS-CFA Society Index Ekonomického Sentimentu, který odráží investorů výhled ekonomiky, klesla na -30 v červnu. Poslední měsíc, index měl záznam -14.3. Po červnu 2018, index nikdy zaznamenán pozitivní čtení.

Švýcarsko je vztah s Evropskou Unií prochází těžkým obdobím. EU rozhodla rozšířit své akciovém trhu rovnocennosti, která je splatná na konci června, do Švýcarska poté, co Brusel ztratil trpělivost v průběhu tažení rámcové dohody. V odvetě ve Švýcarsku veřejně oznámila, že zákaz na Švýcarské akcie byly uvedeny a obchodovány na burzách EU se uvažuje.

Švýcarská vláda řekl, "Obchodních míst v EU by tedy být zakázáno nabízet nebo usnadnění obchodování v určité akcie Švýcarské společnosti od tohoto data."

ŠEST uvedlo, že vítá, že se Švýcarská vláda rozhodla zavést ochranné strategie. Navíc, Švýcarská burza provozovatel poukázal na to, že institucionální investoři a další aktivní účastníci trhu budou mít přístup k Švýcarské akcie tím, že účet s ŠESTI.

Aquis Exchange Plc, pan-Evropské akciové obchodování platformu, vysvětlil, že to by bylo v souladu s rozhodnutím Švýcarské vlády. Aquis řekl, "Pokud rovnocennosti, nebude prodloužen, a pokud Švýcarskou Federální Ministerstvo Financí (FDF) ruší uznání EU obchodní systémy pro obchodování Švýcarských cenných papírů, pak Aquis Výměna bude trvat nezbytné kroky k dosažení souladu s touto směrnicí."

Dnes se KOF Ekonomický Barometr pro Švýcarsko bude propuštěn. Čtení odráží úroveň podnikatelské důvěry. Analytici očekávají, postava 94.9 v červnu, což představuje nárůst z 94.4 v Květnu. Švýcarský frank trend bude také rozhodnuto o maloobchodní tržby, inflace a výrobní data mají být zveřejněna příští týden.

Technicky vzato, USD/CHF pár se nadále pohybuje v sestupném kanálu, jak je znázorněno na obrázku níže. Kromě toho, hybnost ukazatel dosahuje nových minim. Jako výsledek, můžeme očekávat na měnovém páru se pohybují dolů v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: