Allianz 1Q17 Příjmů, a to až 2,5%, Potvrzuje FY17 Zisk

 
Německá pojišťovna Allianz SE (ALVG.DE, ALIZF) uvádí 2,5% zvýšení ve fiskálním roce 2017 výnosy v prvním čtvrtletí, ve srovnání s prvním čtvrtletím loňského roku. Nicméně, společnost vykázala 15.3% y-o-y pokles 1Q17 čistý zisk a také minul odhady analytiků. Ještě, akcie Allianz pokračuje v obchodování na $190 úrovní. V loňském roce, společnost používá při ocenění získá do svého investičního portfolia, aby si zisky. To byl hlavní důvod pro pokles čistého zisku v letošním roce. Navíc, jak je vysvětleno níže, existuje několik dalších skutečností, které udržují akcie býčí. Akcie Allianz skončila středeční obchodní seanci na $192 na OTC trhu.

Mnichov-založená společnost oznámila, že fiskální 2017 první čtvrtletí čistý zisk ve výši 1,82 miliard, nebo €3.99 eur za akcii, na příjmy ve výši 36,2 miliardy. To se porovnává se čistý příjem ve výši 2.144$, nebo €4.59 na akcii na příjmy ve výši 35,4 miliardy eur v prvním čtvrtletí loňského roku. Zisk odhady analytiků byly 1,9 miliardy eur.

Během čtvrtletí provozní zisk ve výši 2,9 miliardy, a to až o 9,4% na meziroční bázi. Život/Zdravotní pojištění divize vykázala 35.5% y-o-y zvýšení provozní zisk 1,16 miliardy eur. Divize správy majetku hlášeny provozní zisk ve výši 572 milionů, což je o 24,4% y-o-y základ. Nicméně, Majetku/Úrazové oddělení hlášeno 12,7% pokles provozního zisku na výši 1,26 miliardy kč.

Dieter Wemmer, finanční ŘEDITEL společnosti Allianz SE, uvedl, že Majetkové a Úrazové divize je stále na dobré cestě ke splnění svých FY17 cíl i přes pokles provozního zisku způsobena především v důsledku bouří v Evropě a Austrálii.

Zejména, během čtvrtletí končícím v Březnu 2017, majetek ve správě Allianz se zvýšil na €1.403 miliard, z €1,36 miliardy ve stejném období loňského roku.

Allianz uvedla, že se stále předpokládá, FY17 provozní zisk ve výši 10,8 miliardy dolarů, plus minus 500 milionů eur.

Po započtení ve výši 3 miliard dolarů na zpětný odkup akcií, solventnost II kapitalizace poměr činil 212% na konci prvního čtvrtletí. Prostřednictvím 5. Května 2017, společnost získala 6,7 milionu akcií, což představuje 1,5% z nesplaceného kapitálu. Tak, vzhledem k tomu, zvýšení výnosů, silné finanční zdraví, a potvrzení FY17 provozní zisk, v podstatě, akcie se očekává, že pro konsolidaci a dalšímu vzestupu.

Historický cenový graf naznačuje pevnou podporu pro akcie na 190. Stochastický indikátor RSI je v přeprodané oblasti. Tak, uptrend lze očekávat v krátkodobém horizontu.

Získat od uptrend, díváme se na možnosti investování přebytku v call opce smlouvy, které nabízí vhodný binární broker. Před otevřením obchodu, budeme ujistěte se, že broker nabízí možnost volání s týdenní období platnosti. Konečně, měli bychom jít dopředu s nákupem smlouvy pouze tehdy, pokud se akcie obchoduje poblíž $191 na OTC trhu.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: