Euro Na Silné Výrobní, Služby PMI Data

 
Euru začal dolar stoupá vůči Kanadskému dolaru v polovině září, poté, co Mario Draghi, Prezident ECB, pokrčil rameny pryč obavy o dopad posilující Euro na bloku křehké oživení ekonomiky. Závazek Obchodníků (dětská POSTÝLKA) zpráva vydána na 15. září indikován pokles v dlouhých pozic v trhu s ropou futures. Jako surový olej je jedním z nejlepších vývozních příjmů příjmy z Kanady, Loonie začal oslabení. Tak, v posledních deseti dnech, EURCAD dvojice se zvýšil o asi 400 pipů na 1.4730. Očekáváme pokračování trendu z důvodů prezentovány pod.

V pátek, IHS Markit Economics oznámily nárůst v Eurozóně flash manufacturing PMI, aby 58.2 v září, od 57.4 v předchozím měsíci. Analytici očekávali pokles výrobního PMI čtení 57.2 v září. To bylo nejvyšší zaznamenané čtení od roku 2011. Zprávě poukázal na to, že továrny vybudoval objednávku přebytek nejrychlejším tempem v sub-index 15-leté historii.

IHS Markit také hlášeno zvýšení v Eurozóně flash services PMI čtení 55.6 v září, ze sestupně revidované 54.7 v předchozím měsíci. Analytici neočekávali žádnou změnu v posledním měsíci čtení.

V komentáři k objednávce-kniha růstu a silným zpožděním, Chris Williamson, hlavní ekonom IHS Markit uvedla, že továrny v 19-člen bloku se snaží rozšířit své kapacity tak rychle, jak je to možné. Politici v ECB, bude jistě získat povzbuzený PMI data.

Podle Statistics Canada, spotřebitelské ceny se zvýšily o pouhých 0,1% v srpnu, oproti 0,2% růstu očekávali ekonomové. Během předchozího měsíce, míra inflace byla beze změny. Na anualizované bázi, spotřebitelské ceny se zvýšily o 1,4%, po 1,2% nárůst v předchozím měsíci. Stále nahlášené údaje byly krátké očekávání analytiků o 1,5% předem.

Jádrové maloobchodní tržby, které vylučuje vysoce volatilní položky, jako jsou potraviny a energie vzrostly o 0,2% m-o-m v srpnu. Hlášené růstu byla polovina toho, co očekávali analytici. Zejména, Statistics Canada byl sestupně revidován. července jádrové maloobchodní tržby růst na 0,4%. Tak, základy prospěch pokračování současné EURCAD rally.

Cena graf ukazuje, že EURCAD pár našel podporu na 1.4680. Kromě toho, stochastický oscilátor je také v býčí zóny. Další odpor pro páru je jen na 1.4990. Můžeme tedy očekávat, že vzestup v EURCAD pár.

Získat pravděpodobné uptrend, dlouhé pozice může být otevřena u nás na 1.4680 úrovně. Omezit riziko, příkaz stop loss by měl být umístěn na nebo pod 1.4580. Současně, aby se kniha zisk bude také být umístěn na 1.4980.

Alternativně, můžeme jít pro možnost volání platný po dobu jednoho týdne. Vstup bude blízkosti 1.4680.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: