Nárůst Translarna Prodeje Otáček PTC Therapeutics Býčí

 
V prvním týdnu Května, Biofarmaceutická společnost PTC Therapeutics (NASDAQ:PTCT) uvádí, že fiskální rok 2016 první čtvrtletí čistou ztrátu ve výši $1,16 dolaru na akcii. Hlášené čistá ztráta byla v souladu s odhady analytiků. Navzdory tomu, cena akcií sotva viděl jakýkoliv druh volatility. V úterý, sdílet ceny uzavřel na $8.14, až 5,58% z předchozího blízko. Tam jsou také některé další důležité události, popisované níže, což určitě svědčí o rostoucí trend v ceně akcií.

Pro fiskální rok 2016 v prvním čtvrtletí, se na výrobce Užívá lék pro Dmd, vykázala tržby ve výši $18.895 milionů, a to až 152.5% z $7.482 milionů ve stejném období loňského roku.

Během prvního čtvrtletí společnost vykázala prohloubil čistou ztrátu ve výši $41.233 milionů nebo $1,22 na akcii z $37.915 milionů nebo $1,15 eur za akcii ve stejném období loňského roku.

Společnost, která se soustředí na modulací exprese proteinů v buňce, viděl prodej Translarna hit 18,9 milionu dolarů v prvním čtvrtletí roku 2016. První čtvrtletí se tržby viděl sekvenční nárůst o 49% oproti čtvrtému čtvrtletí roku 2016. Je třeba poznamenat, že celkový prodej Translarna byla pouze $33,7 milionů v loňském roce. Takže, v souladu s očekáváním managementu, můžeme předvídat Translarna dosáhnout tržby ve výši 65 milionů dolarů.

Pokud je společnost schopna vyjednat cenu se zabývá několik dalších zemí EU, pak Translarna lze zaznamenat exponenciální růst. Prodej Translarna se očekává, že začne brzy v BRITÁNII, v návaznosti na doporučení léku Národní Institut pro Zdraví a Péče Excellence (NICE).

Droga je také studována v probíhající klinické studii fáze 3 u pacientů s nonsense mutací. Pokud studie jde podle plánu, pak to bude vydláždit cestu pro Translarna být používán více než 14 000 pacientů na celém světě.

Jako prvního čtvrtletí končícím v Březnu, měla společnost $299 milionů v hotovosti. Řízení je naděje, že to skončí 2016 s hotovosti z nejméně 200 milionů dolarů i poté, co strávil $185 milionů v letošním roce.

Konečně, PTC Therapeutics má tržní kapitalizaci pouze o 233 milionů dolarů. Tak, firma nárůst v prodeji Léčby by mohlo mít za následek strmý vzestupný trend v ceně. Takže, v podstatě, obchodník by měl jen zvážit nákup akcií v tomto bodě v čase.

Akcie má velmi silnou podporu v 6.30 úrovně. Indikátor RSI je směrem nahoru a na pokraji překročení výše 50.

Tak, one touch opce smlouva by byla nejlepší volbou pro binární možnosti obchodník. Realizační cena $11 nebo nižší, by bylo ideální podle současného scénáře. Podobně, datum ukončení platnosti, ve třetím červnovém týdnu by se zlepšit vyhlídky na ukončení obchodu s penězi.

Nejnovější články: