Na NFP drží klíč k Obchodování Syntel

 
Syntel (NASDAQ:SYNT) je aktivní v oblasti, že jen málo lidí opravdu pochopit, že jednat se znalostí process outsourcing, a to je poskytovatelem informačních technologií pro mnoho z Global 2000 firem. Společnost ve skutečnosti má čtyři obchodní segmenty, ale jejich primární zaměření je na poskytování softwarových aplikací a infrastrukturních služeb v prosperující technologie služby na trhu.

Poslední finanční výsledky byly potěšil investory, a zatímco na ulici je stále na pochybách (jedna ratingová agentura zvýšila své odhady na SYNT zatímco další snížena). Řekl bych cestou nejmenšího odporu, alespoň z fundamentálního hlediska, je pro akcie společnosti přesunout vyšší a ne nižší – takže náš obchodní plán by měl být odpovídajícím způsobem upravena.

Jednou velkou neznámou je reprezentován tím, že Federální Rezervní systém Spojených Států. Na zářijovém zasedání bude klíčové, a celkový konsensus je, že Fed je fed sazby poprvé od roku 2008.

Je obecně známé, jako pravidlo, že akcie kolaps nebo přesunout nižší, když centrální banka sazby túry, a to je důvod, proč hledat pro společnosti, které jsou aktivní v silné trhy (jako je digitální informační technologie nabízí zajištění portfolia.

Z technické analýzy hlediska, na trhu je sedí na $44/share úrovni poté, flirtovat s, a dokonce i pohybující se nad magických 50$. Dělat, že poté, co cenu má nahromaděné energie v býčí trojúhelník, který se choval jako pokračování vzor.

Nicméně bych řekl, že odmítnutí od $50 značka, je jen normální, a měli bychom vidět úroveň je znovu testován v co se zdá být běží korekce větší míře. Pokud je to tento případ, pak se přesunout na vyšší by měla být silnější než předchozí krok před $50/share mark.

Že být řekl, jsem upřednostňují možnost volání z 44 dolarů nebo nižší, ale pouze po září NFP bude propuštěn (přibližně dva týdny).

Logika zde je, že pokud NFP chybí, pak je šance, že Fed zvýšení sazeb bude stále menší a zásoby by měly fandit, které se pohybují na konci. Všech sektorů, Syntel to vypadá velmi slibně, takže by to mělo růst rychleji. Jak na datum vypršení platnosti, do konce září by mělo stačit.

Nejnovější články: