Očekávat, že Referendum pro Řecko a Euro

 
V pohybu překvapení, řecký Premiér Alexis Tsipras vyzval k referendu o záchranný program, věřitelé Řecka navrhl.

Těžké časy jsou předpokládané pro Evropu, protože to je hra měnič. To může být velmi špatné pro Euro jako společnou měnu a znamenat potíže pro celý koncept Evropské unie.

Nicméně, tam jsou některé věci, které je třeba zvážit před příchodem na závěr s ohledem na lámání Eurozóny, a budu se snažit budovat logické případě Eura a Evropy.

Všechno to začíná s Řeckem není schopen platit svým věřitelům, (Evropská Unie, Evropská Centrální Banka – ECB a Mezinárodní Měnový Fond – MMF). Vzhledem k podmínkám na tvrdá úsporná opatření v Řecku, byla zvolena nová vláda.

To byl daleko levicové vlády, a jako každé demokratické strany, to znamená lidé v Řecku. Premiér Alexis Tsipras se zdá být v závislosti na to, a tlačí na rozhodnutí zpět k lidem, Řecka rozhodnout o jejich osudu.

To je všechno dobré a logické, ale v tom, že ve skutečnosti Pan Tsipras je osvobozuje se od jakékoli odpovědnosti a odmítá jít dolů v historii jako muž, který odstraní Řecka z Evropské Unie.

Bez ohledu na všechny výše uvedené a jaké další podrobnosti se mohou objevit v řádném termínu, jedna věc byla jistá: to byl vždycky bude divoká otevření dnes ráno se Euro do centra dění opět!

Ujistěte se, že tam je spousta rozpětí v každém obchodním účtu jako celá palubní deska bude mít vliv.

To je klasický příklad, že FX trhy jsou opravdu uzavřena na víkend. Myslím, že jsou, technicky vzato, ale ve skutečnosti události během víkendu téměř vždy ovlivnit pondělní otevírací úrovně.

Z mého pohledu, jakýkoliv rozdíl nižší v Euro související párů má být koupil jako nemyslím si, že Řecko se chystá jít kamkoliv. Pokud nic, odchod řecka z Eurozóny by měla přinést silnější společnou měnu jako zbytek země, které Euro představuje v mnohem lepší hospodářské kondici.

Všichni ve všech, tam bude turbulentní časy, ale to je třeba očekávat při obchodování na měnových trzích. Měli bychom být schopni definovat rozdíl mezi obchodování FX a další finanční produkty, ale je tam nějaký rozdíl? V dobách jako je tato, a s novinkami, jako jsou tyto, s největší pravděpodobností ne, protože prakticky celý finanční trh byla otřesena při otevření trhů dnes.

Nejnovější články: