Frank Signály Klesající trend jako v EU Politická Nejistota Mizí

 
26. dubna jsme měli doporučeno při dlouhé pozici v CHFJPY dvojice blízkosti 111.20, s cílovou cenou 113.40. Pro binární obchodníky, jsme navrhli investice do opce vyprší za týden. Jak se předpokládalo, pár zasáhnout cíl. Na CHFJPY pár shromáždil uzavřel na 114.10 minulý pátek. Zvýšené politické nejistoty způsobené francouzských voleb tlačil Švýcarskému Franku, zatímco USA-Severní Korea otázka na dveře kroky Japonska stále jen slabší. Nyní očekáváme krátkodobý sestupný trend v CHFJPY dvojice z důvodů uvedených níže.

Jedním z hlavních důvodů pro prudký nárůst hodnoty Švýcarského Franku, jak již bylo zmíněno v článku, je zhoršující se vztah mezi USA a Severní Koreou. Na konci dubna, Trump měl otevřeně prohlásil, že hlavní konflikt s Pchjongjangu nelze vyloučit. Nicméně, Trump má nyní uvedl, že je ochoten setkat se s Kim Čong-Un, aby se difúzní napětí. Pentagon je také udržet nízký profil, aby v pohodě situace. Jako normálního stavu se vrátí, můžeme vidět pár CHFJPY pokles.

Vítězství pro-kandidátské země EU Emmanuel Macron ve francouzských Prezidentských volbách se očekává, že držet Euro býčí. Jako politická nejistota mizí, investoři by být nakloněn prodat Franc. Navíc, SNB je také očekává, že zasáhnout jako obvykle, aby se držet Frank slabý, s cílem zvýšit vývoz. Tedy, v zásadě, politického a hospodářského vývoje se očekává, aby se zasadila pár CHFJPY dolní tento týden.

Bank of Japan je také setkání později tento týden rozhodovat o měnové politice. Zatímco analytici očekávají, že banka udržet svou holubičí postoj, nějaké optimistické zprávy, týkající se ekonomiky by pohánět Jenu. To může být na paměti, že v průběhu dubna setkání měnové politiky, BoJ zvýšil růst HDP pokyny na 1,6% v roce 2017, od 1,5% vydané dříve.

Na CHFJPY cena graf ukazuje odpor na 114.30, jak je znázorněno dole. Technicky vzato, negativní divergence mezi cenou a MACD indikátoru. Můžeme tedy očekávat, že kříž podstoupit opravu brzy.

Forex obchodník může vytvořit krátkou pozici v CHFJPY dvojice blízkosti 114.00, s cílem omezit ztráty na nebo nad 115.10. Krátké pozici, může být pokryta v blízkosti 112.20.

Generovat výnosy z předpokládané klesající trend z pár CHFJPY, dát možnost lze zakoupit. Možností může být koupil od spolehlivého makléře, dokud se pár obchoduje v blízkosti 114.00. Pro příznivý výsledek, smlouva je datum vypršení platnosti by měla být kolem 16. Května.

Nejnovější články: