Rozhodnutí Fedu by Mohl Prolomit RWE je Sestupný trend

 
Když přijde na energetické společnosti, RWE AG (ETR:RWE) je zajímavý případ. Mají odborné znalosti v ropy, zemního plynu a lignitu, výroba, stejně jako elektřina vyrobená z plynu, uhlí a jaderné elektrárny, obnovitelné zdroje, atd. Oni jsou ve skutečnosti jedním z největších podniků v Evropě a zaměstnávají asi 60 000 lidí. Budou také moci více než patnáct milionů domů, s ročním prodejem více než €40billion.

RWE je přítomen v Německu, Nizozemsku, velké BRITÁNII, české Republice a mnoha dalších zemích ve střední a východní Evropské trhy. Toto zaměření na Evropu, znamená, že jejich příjem je omezen, proto se společnost není opravdu ovlivněna fluktuací měny od měnové politiky ze strany ECB (Evropské Centrální Banky). To je však VELMI závislá na kolísání cen na trzích s komoditami jako je ropa a zemní plyn.

RWE je zvláště zajímavé, když se na ně dívám v roce 2008 před finanční krizí zasažen. Jejich cena akcií spadl z téměř 100 eur/akcii na úrovni pod 10 eur/akcii, bít nízká €9.20/sdílet na 28. září tohoto roku. Nicméně, po nárazu tuto úroveň, je vytvořena nižší spike, následuje rychlý pohyb nahoru – začátek hlava a ramena zvrat vzor. To bylo potvrzeno na trhu, v tom smyslu, že dosáhl měří pohyb.

Zdá se, že trh je nyní začíná tvořit další hlava a ramena vzor větší míře. Nového konsolidačního oblasti na pravé rameno se zdá být mezi 14 eur/akcii a 12 eur/akcii.

Důvodem pro nové špice vyšší pochází z německé státní orgány, který nedávno oznámil, že některé utility společnosti (včetně RWE), prošel atomovou zátěžový test. Tuto zprávu viděl ceny akcií RWE a EON stoupající, s RWE o více než 16% na ten den.

Po roce 2008, akciový trh překonal očekávání po celém světě jako centrální banky zaplavily trhy levnými penězi. To však nebyl případ RWE jako cena akcií společnosti pokračoval sestupný trend. Může se stát, že RWE je druh akcií, které působí odlišným způsobem na to, co centrální banky jsou v pohybu. Nyní, že Fed se chystá zpřísnit věci, RWE, může nakonec být připraveni odrazit. Je to proto, že pohyb tím, že Fed bude mít vliv na trhy celého světa – a to nejen ve Spojených Státech.

V důsledku všech výše uvedených, já jsem zvýhodňují volání volba, pokud 14 eur/akcii úroveň je rozbité. Chtěl bych také doporučujeme používat jeden měsíc, datum vypršení platnosti, aby se v peníze.

Nejnovější články: