Možnosti Volání Favorizován Jako General Electric Tvoří Vzestupnou Trojúhelník

 
NYSE:GE (General Electric) je aktivum v centru pozornosti dnes, jak bych chtěl obchodovat opce na to s střednědobém až krátkodobém horizontu datum vypršení platnosti.

Důvodem pro to je, že se jedná o tzv. "defenzivní akcie", což je typ skladu, který poskytuje konstantní dividendy a stabilní výnosy bez ohledu na celkový stav akciového trhu.

Podívejte se na akciové indexy a vidět stoupat měli v posledních několika měsících. Nicméně, GE nesledoval a nadále rozvíjet své globální divize.

Zdá se, že GE se tvoří opravná vlna, tzv. trojúhelník. V trojúhelníku,, měli bychom hledat pouze pro korekční vlny pro všechny nohy trojúhelníku, a v tomto případě předchozí noha se zdá být double kombinace.

Proto, počínaje srpnu loňského roku, trojúhelník uvedeno výše, je býčí. To již dokončeny tři vlny (a,b a c) a nyní to bude pro d-wave.

Berouce v úvahu skutečnost, že ve smluvním trojúhelník, jako je tento, alespoň tři vlny by měla vrátit minimálně 50% z předchozí, pak cesta nejmenšího odporu je to, že tato populace je pro 26-26.50 oblast, zatímco nyní je cena je kolem 25$/akcii.

Opět, tento obchod je pouze technický, ale základy by neměl být brán zřetel.

FOMC minut bude vydána zítra, a pokud členové Fedu signál, že sazby nebudou zvýšeny na březnovém zasedání, pak celé akciových trzích, alespoň ve Spojených Státech, by měl reagovat vzhůru.

Dow Jones a S&P500 jsou již na historickém maximu, a takový krok ze strany Fedu může jen přilévat oleje do ohně.

To zbývá být viděn, jak budou trhy reagovat, ale z technického hlediska GE je nákup a tedy možnosti volání s konci měsíce, datum vypršení platnosti, by měl být název hry.

Nejnovější články: