Atraktivní Úrokové Sazby Držet Kiwi Silný

 
V návaznosti na očekávaný chodník na vzkvétajícím trhu s bydlením – hrozí vyvolat bydlení krize podobná té z roku 2008 – v úterý, NZDJPY odmítl dotknout minimum 74.40. Omezení jsou také viděn jako součást širšího plánu na snížení úrokových sazeb Reserve Bank of New Zealand. Kiwi dolar pokračuje přilákat investory díky své atraktivní referenční sazba 2,25%, a tím vytváří více problémů pro chovatele mléčného skotu, kteří jsou již trpí nízkými cenami. Nicméně, z důvodů vysvětlených níže, jsme přesvědčeni, že měkkost vidět v Nový Zéland dolar by měl být použit pouze, aby se dlouho v pár NZDJPY.

Na trhu začali spekulovat o možné omezení investic v Nový Zéland trhu s bydlením v první týden v červenci. Jak se očekávalo, včera Reserve Bank of New Zealand oznámila zabil omezení na trhu s bydlením. Dle navrhované omezení, by banky měly brát v úvahu pouze úvěr-k-value ratio až 60% při jednání s rezidenčních nemovitostí investorů.

Kromě toho, úvěr procentní podíl by neměl překročit 5% z odhadované hodnoty. V případě vlastníků, kteří jsou také okupanty nemovitosti, úvěr procentní podíl by neměl překročit 10% z odhadované hodnoty. Úvěr-k-value ratio je omezen na 80%.

Téměř 55% bankovní úvěry jsou vystaveny rezidenčních nemovitostí na Novém Zélandu, konkrétně v Aucklandu. Omezení přijde v platnost až 1. září. Kromě toho, RBNZ neposkytla jakékoliv náznak zatím o snížení sazeb. Proto, prodej by měl být chápány čistě jako spekulativní tah.

V případě Japonska Premiér Šinzó Abe má kategoricky oznámila, že další stimulační opatření by měly být provedeny k nastartování růstu. V důsledku toho můžeme očekávat, že uvolnění měnové politiky opatření v nadcházejících týdnech. Jenu už klesla na 31/2 týdenní minimum na základě této zprávy a tento trend bude pravděpodobně pokračovat. Tak zásadně, můžeme očekávat, že NZDJPY pokračovat vzestupný trend brzy.

V technickém měřítku, můžeme očekávat podporu pro měnový pár NZDJPY postavit v blízkosti 73.60 úrovně. MACD má nejen vzrostla nad nulové úrovni, ale také vytvořila pozitivní divergence jak uvádí violet barevné linky. Proto můžeme očekávat zvrat v pár NZDJPY brzy.

Měna obchodník může těžit ze zrušení zakoupením NZDJPY kříž v blízkosti 73.60. Stop loss by měl být umístěn povinně na 200 pipů pod vstupní úroveň. Obchodník může výstupu z dlouhé pozice u další významný odpor 80.80.
 
Vždy, všechny binární makléři by být rádi, že nabízí one touch opce smlouva o pár NZDJPY. Binární obchodník by měl vyzvednout jedno takové smlouvy s realizační cenou 78.20 nebo nižší. S datem vypršení platnosti v polovině srpna, je velká pravděpodobnost, že úspěch v obchodu.

Nejnovější články: