Euro Zůstává Slabý na Vyhlídku na Rozšíření QE Programu

 
Od začátku listopadu, EURGBP byla na poklesu. Nečekané vítězství Donald Trump v USA volby spustil výprodej na Euru dolar. Mezitím, lepší než očekávané hospodářské expanze spolu s impozantní růst maloobchodních tržeb ve velké BRITÁNII pomáhal Libra posílit vůči hlavním měnám, včetně Eura, dolaru. Zvyšující se možnost měkké Brexit, kde Británie bude mít volný přístup na Evropský trh, zajistit, že Libra i nadále silnější. Zatímco výsledek italské referendum dal ještě další šanci na trhu potrestat Euro dolar. Na EURGBP klesl od vysoce 0.8420 na minimum 0.8320. Očekáváme, že EURGBP zůstat na sestupné spirále v důsledku skutečností uvedených níže.

I když italské referendum není v žádném případě podobné Brexit, se očekává, že udržet Euro slabý v důsledku předpokládaného vzestupu anti-EU strany, například Hnutí Pěti hvězd. Navíc, vítězství pro " Ne " voličů může znamenat, že BRITÁNIE bude v lepší pozici k vyjednávání, v nadcházející Brexit související jednání ECB možná nebude trvat příliš těžké postavit, jak to může motivovat více zemí k podívejte se na východ volba.

ECB je naplánováno na zítra sejít k projednání měnové politiky. Účastníci trhu očekávat rozšíření stávajícího programu kvantitativního uvolňování minimálně 6 měsíců mimo. Března platnosti. Kromě toho, analytici se domnívají, že ECB bude také oznámit změny kritérií, na jehož základě dluhopisů jsou vybrány pro nákup. Očekávaný stimulační balíček od Trumf drží Dolar silný jako USA inflační výhled se otočil více pozitivní v posledních týdnech. Tak počasí jsme EURGBP dvojice zůstat na klesající poznámka.

Na páru EURGBP čelí silné rezistenci na 0.8580. Indikátor MACD je sahající do záporných hodnot. Můžeme tedy očekávat na měnovém páru vyzkoušet další hlavní rezistenci na 0.7960 v nadcházejících týdnech.

Takže, Forex obchodník může jít zkrat v páru EURGBP blízkosti 0.8460 úrovně. Pro navrhl, obchod, zisk rezervační objednávky mohou být umístěny na 0.8150, zatímco příkaz stop loss může být umístěn nad 0.8580.

Investice do nízké nebo nižší smlouvy může být provedena binární obchodník vydělat na pravděpodobný pokles na měnovém páru EURGBP. Investice mohou být vyrobeny tak dlouho, jak kurz EURGBP pár je 0.8450 nebo vyšší. Konečně, obchodník může rozhodnout pro ukončení platnosti, datum 15.prosince.

Nejnovější články: