Zlato Padá na Nová Minima jako USD Prodává

 
FX trhy byli ohromeni druhý den, když zjistili, že AMERICKÉ průmyslové produkce byl revidován způsob, jak nižší, než Fed očekával. V důsledku americkému dolaru klesl výrazně přes dashboard.

V jistém smyslu to byla uvítala pohybovat jako v létě obchodní podmínky se začínají nalít do teď, že Řecko je (trochu) za námi, a akční cena byla dost nudná a jednotvárná.

EURUSD udělal odvážný krok vzhůru s více než 150 pipů na letní den, a to je považováno za extrémní krok, někteří. Nicméně, všichni mluví o tom, jak býčí americký dolar a skutečnost, že Fed se chystá zvýšení sazby.

Nevím jistě, jestli ten výlet přijde, ale co vím je, že jedna strana polohy obvykle vede k ždímá, a to je to, co EURUSD udělal druhý den: to vymačkané šortky a nyní odpočívá uprostřed 1.09 oblasti. To je prakticky nemožné, aby se snaží teď vše důležité 1.10 úrovni, takže sledování pro pokračování vzory tam by mělo stačit pro býky.

Na USDJPY byl ovlivněn prudkým poklesem AMERICKÉ akcie jako revidované průmyslové výroby z NÁS akcie potápění v trojitých číslic, a jako USDJPY je silně korelováno s akciovými trhy, že nemohl zůstat v klidu.

Já to stále říkám, že USDJPY dvojice musí jít a vyzkoušet 120 úroveň znovu, a spíše dříve než později. Proto jakékoliv odrazit výše 124 by měla být vnímána jako jen další příležitost k prodeji pár s stop loss na maxima.

St. Louis Fedu President James Bullard, mluvil tato týdny stejně, a zatímco on není hlasujícím členem, uvedl, že zvýšení sazeb v září je stále na stole. To dělá příští týden FOMC (Federální Výbor pro volný Trh), bude pravděpodobně oznámí, žádné zvýšení sazeb, proto je zaměřit se nyní přesouvá na září. Nicméně, až do září máme ještě dva NFP verzích. Pokud jedna nebo možná obě jsou trochu zklamáním, nebo vidíme nějaké předchozí čísla revidován nižší, pak se můžeme líbat, zvýšení sazeb září na shledanou.

Jediný měnový pár z velkých front, který stál stále byl USDCAD. To je stěží překvapivé, vzhledem k tomu, že Bank of Canada snížila sazby minulý týden a komodity jsou skutečně zabil celou palubní desku, dokonce i zlato potápění pod 1100 úrovni na zadní Čínského prodeje.

Všichni ve všech, vzhledem k výše uvedenému, nemůžeme říci, že ustávala léta obchodování jsou skutečně přítomen jen zatím. Pokud jste vynechal Řecko a jeho titulky, které slouží k vytvoření volatilita na FX trzích, zprávy z USA mohou nahradit ty, řecké titulky dřív, než si myslíte.

Nejnovější články: