Kanadský Dolar Zůstává Rozsah Vázán Na Smíšené Bydlení Údajů

 

Kanadský dolar se obchoduje v úzkém rozsahu proti jeho hlavní G10 soupeři, hlavně kvůli smíšené bydlení údajů. Investoři se také těším na prohlášení Bank of Canada (BOC), které je naplánováno na dnes sejdou k projednání měnové politiky. Zatímco trh neočekává žádnou změnu v úrokových sazbách, to je jistě hledáte rady týkající se budoucí akce. V posledních 24 hodinách, páru USD/CAD poklesl z maxima 1.3145 na minimum 1.3072 a pak se obrátil trend obchodu na 1.3130 úrovně.

Podle Kanada Hypotéka a Bydlení Corporation, bydlení začíná zaznamenána jeho nejvyšší úroveň za více než rok v červnu, a to především v důsledku výstavby byty a jiné druhy více-rodinné byty a řadové domy.

V dalším znamením obrácení pro národ je realitní průmysl, na roční bázi, vývojáři začali pracovat na 245,657 domy, a to až o 25% od Května, Kanada Hypotéka a Bydlení Corp. řekl v úterý— pohodlně překonal 208,600 domy počasí v Bloomberg studie. CMHC také uvedl, že více jednotek začíná vzrostl o 31% na 189,200. V poznámce pro klienty, Jocelyn Paquet, ekonom Montreal Národní Banka Finanční, řekl, že růst byl "rovnoměrně šíří po celé zemi." Ten dále zdůraznil, že poprvé od roku 1996, růst byl rovnoměrně rozloženy ve všech deseti provinciích.

Rishi Sondhi, ekonom TD Bank, řekl, že výstavba nových domů v Kanadě nadále drží dobře, na rozdíl od domů, další prodej na trhu.

V poznámce pro klienty, Sondhi napsal, "Že řekl, začne se postupně přesouvat na nižší trend základě, s šestiměsíční průměr no z jeho krátkodobý maximální pozorované na konci roku 2017. Očekáváme nějaké další mírou, jak se začne pohybovat blíže k více zásadně podporován na úrovni kolem 200.000."

Nicméně, Kanadský dolar byl schopen získat výrazně vzhledem k poklesu stavební povolení. Statistiky Kanadě hlásil, že stavební povolení klesl o 13% v Květnu na $8.20$, ve srovnání s 16% růst v dubnu. Analytici očekávali stavební povolení klesat o 2,5%. Trh očekává, že BoC ponechat úrokové sazby beze změny na 1,75% v průběhu politických jednání mají být provedeny dnes. Především, tvůrci měnových politik jasně uvedl, že se nebude měnit úrokové sazby nejméně do federálních volbách dostat znovu na podzim tohoto roku, ve prospěch vládnoucí liberálové jako jsou úrokové sazby na historických minimech.

Nicméně, někteří analytici doufají, že BoC bude reagovat na 4% posilování Kanadského dolaru vůči dolar jako trend může získat na síle v případě, že centrální banka odloží normalizaci měnové politiky. Země stále trpí ze všech-čas vysoké zadlužení domácností. Proto další posílení loonie není preferovaný scénář. Obecně platí, že BoC vyhýbá mluvit o kurzu měny. Nicméně, centrální banky mohou atribut loonie sílu na solidní růst. Konečně, všechna politická rozhodnutí jsou závislá na makro-ekonomických dat, jako BoC Guvernér Stephen Poloz je vždy zachována.

Smíšené ekonomické údaje se očekává, že držet Kanadský dolar rozsah vázán v krátkodobém horizontu.

Technicky vzato, USD/CAD pár našel podporu na 1.3060. Stochastický oscilátor je v býčí oblasti. Kromě toho, měnový pár se obchoduje nad jeho 50-denní klouzavý průměr. Jako výsledek, můžeme očekávat páru USD/CAD se posunout dále.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: