Americký Dolar Posiluje Na Silný Dat pracovních Míst

 

Americký dolar vzrostl vůči Kanadskému dolaru v pátek po Bureau of Labor statistics oznámil lepší než očekávaný práci přírůstky v červenci. Robustní dat pracovních míst napojena dolů naději, že Fed sazeb v nadcházejících zasedání. Navíc, negativní změna zaměstnanosti uvádí Statistiky Kanada také držel Kanadský dolar slabý proti dolar.

AMERICKÉ Ministerstvo Práce uvedlo, že ekonomika přidáno 224,000 pracovních míst v červnu, po posouvají se směrem dolů revidované 72,000 pracovních míst v dříve měsíc. Ekonomové očekávali, že ekonomika přidat zhruba 160.000 pracovních míst ve sledovaném měsíci.

Ve stejné době, Statistiky Kanada zveřejnila Kanadská Zaměstnanost Změnit údaje, které ukázaly, že ekonomika ztratila 2200 pracovních míst v červnu, ve srovnání s 27,700 pracovních míst, které byly přidány v předchozím měsíci. Analytici očekávali, že ekonomika přidat 10.000 pracovních míst ve sledovaném období.

Až do vydání pracovních míst data z USA, investoři měli vysoká očekávání Fed sazeb v nadcházejících zasedání měnové politiky. Ve skutečnosti, CME Group FedWatch nástroj je uvedeno, že procento účastníci trhu očekávají snížení sazeb se zvýšila na téměř 100%.

V červnu, Fed uvedl, že přijme vhodná rozhodnutí, aby udržela současný ekonomický růst, nejdelší v historii USA. Po dat pracovních míst byl propuštěn, šance klesla na 94%. To je známý fakt, že snížení sazeb oslabuje měnu a naopak.

V komentáři na zvýšení sazeb, Lindsay Bernum, investor v Smith Capital Partners, řekl: "nemyslím si, že mají přinést 25 bazických bodů snížení sazeb na základě této zprávy, ale stále je třeba se dostat přes data pro zbytek měsíce."

Gregory Faranello, vedoucí NÁS sazby na Amerivet cenné Papíry také vyjádřil názor, že plná zaměstnanost údaje mohou ovlivnit rozhodnutí Fed sazby. Faranello řekl, "počet pracovních míst byl solidní. Skutečné téma nyní budou měnit velmi rychle, co znamená číslo v kontextu toho, co jsme ceny pro Fed v červenci."

Nicméně, ne každý souhlasí s názorem Gregory Faranello. Erik Bregar, vedoucí FX strategie v Exchange Bank of Canada, se domnívá, že plná zaměstnanost údaje nemusí být dost, aby odradil Fed od sekání úrokové sazby. Bregar řekl, "Pokud se podíváte na dluhopisových trzích po celém světě, mají strach o něco. Nemyslím si, že centrální banky mají odvahu jít proti trhu dluhopisů."

Silný dat pracovních míst a pochybnosti nad Fed snížení sazeb v červenci se očekává, že držet dolar silný v dní dopředu.

Technicky, páru USD/CAD má obrácené po testování supportu na 1.3050. Měnový pár je také obchoduje nad jeho 50-denní klouzavý průměr. Navíc oscilátor klouzavý průměr má také pozitivní čtení. Jako výsledek, můžeme očekávat na měnovém páru zůstat optimistický v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

 

Nejnovější články: