Cisco Otočí Slabý na Ztrátu Právní Bitvu Proti Arista

 
S ohledem na nevýrazný druhém čtvrtletí zisk pokyny síťový hardware a telekomunikační zařízení výrobce Cisco Systems Inc (NASDAQ: CSCO), na 20. listopadu, jsme měli doporučuje investování do opce s cílovou cenou větší než $29. Akcie klesly na minimum $29.12 na poslední listopadový den. Od 1. prosince, akcie zaznamenaly vysoké $32. Nicméně, jak je vysvětleno níže, akcie se stala předmětem negativní mluvit v posledních dnech, kvůli které očekáváme korekci.

Minulý týden, Cisco mluvčí potvrdila, Venture Beat, že firma je oficiálně v likvidaci ve výši 1 miliardy $'Intercloud projektu. Cisco také uvedl, že stávající aplikace a data podniků by se mělo přesunout do jiného poskytovatele cloud služeb. Průmysl odborníci se domnívají, že posun by být na Amazon, který nabízí více funkcí, než jakýkoli jiný konkurent.

Více znepokojující je skutečnost, že poskytovatelé cloudových služeb, jako je například Microsoft, Google, Amazon a mají podstatně snížena použitím Cisco zařízení a přechodem na novou řadu sítí, které jsou závislé na pokročilý software, spíše než drahé hardware. Facebook, na jeho část, se stále vyvíjí novější verze síťový hardware a nabízí jim zdarma na potenciální zákazníky.

Cisco také měl špatný den u soudu minulý týden, kdy Kalifornie porota ulevilo počítačové sítě společnosti Arista od placení $335 milionů jako náhradu škody požadoval Cisco. Společnost žaloval Arista za údajné kopírování jeho Rozhraní Příkazového Řádku (CLI). Arista argumentoval, že to je široce používán funkce a není nic nefér.
Minulý týden, Zimní analytiků snížila akciový hodnocení z "strong buy" na "buy" rating. Dříve 30. listopadu, analytici Zacks výzkum snížila zásoby rating z "koupit" na "držet".

Technicky vzato, peníze proudí ven z populace, jak bylo zjištěno Chaikin money flow ukazatele. Indikátor MACD, s negativní čtení, odráží základní slabost v populaci. Akcie také čelí menší odpor na 30.60 úrovně. Můžeme tedy očekávat, že ceny akcií, aby se podrobil další korekce.

Investice do nízko nebo pod smlouvou by umožnit obchodníkovi, aby prospěch z předpokládaného poklesu ceny akcií. Doporučené obchodu by měla být přijata pouze v případě, Cisco obchoduje nad $30.50 do akciového trhu (jak je znázorněno na binární obchodníka platformy). Kromě toho, nízké smlouva by měla zůstat v platnosti po dobu jednoho týdne.

Nejnovější články: