Sterling Zřítí Po Brexit Hlasů

 
V referendu v Británii, Evropské Unie (EU) členství na 23. června, Opustit Tábor vyhrál nad Zůstávají Tábor s 51,8% Britů hlasování unii opustit. Tato poslal obrovskou shockwave prostřednictvím globálních finančních trhů, zejména v důsledku investoři očekávají Británie by zůstat v EU.

GBP začal nový týden s 190-pip mezera dolů, obchodování na $1.34051 v době psaní. Pár GBPUSD se vznášel kolem nejnižší úroveň od roku 1985, protože investoři se potopila do medvědí sentiment po Brexit událost, což způsobuje obrovské znepokojivé po celém světě. Podle top ekonomové z Goldman Sachs Jan Hatzius a Sven Jari Stehn v neděli hlasovali pro odchod z EU, je pravděpodobné, že tlačit Británii do recese do roku 2017. Jsou prognózy, že růst HDP ve velké BRITÁNII činil 1,5%, dolů o 0,5% ve srovnání s předchozí predikce, zatímco příští rok by růst být o 0,2%, 1,8% pokles z poslední prognózy.

Bank of England předpokládat, že by sterling mohl pokračovat se pohybovat v budoucnosti, jak investoři mají ceny na krátkodobé a dlouhodobé nadcházející škody pro národní hospodářství.

U. S. dolar pokračoval v jeho zisky v pondělí po Brexit výsledky referenda, jelikož peníze plynuly do vnímanou bezpečné útočiště měny. Nicméně, další růst americké měny může dát tlak na Fed pokus zvýšit úrokové sazby. Rozvod mezi UK a EU proto může mít negativní dopady na americkou ekonomiku, a někteří analytici předpovídali, že centrální banka bude držet NÁS sazby beze změny alespoň do konce roku 2016.

Fedu Janet Yellen uvedla, před Brexit referenda že pokud by Británie opustila EU, ekonomický výhled USA bude mít negativní dopad, ovlivňující rozhodnutí Fedu pro další zvýšení úrokových sazeb v letošním roce. Goldman Sachs se očekává, že americká ekonomika růst po zbytek roku bude 2% ve srovnání s předchozí prognózou 2,25%.

GBPUSD klesla z 1.50135 31-leté minimum kolem 1.32158 po Británii hlasovali pro odchod z Evropské Unie.

Cena se otočil, aby pod 10-denní a 50-ti denní klouzavé průměry, což naznačuje, že sestupný trend odstartovala. Signál indikátor trend naznačuje krátké pozice. S RSI přetrvávající kolem 30 let, pár by měl pokračovat dále dolů-pohyb, a může znovu otestovat úroveň podpory na 1.32158.

Obchodní návrh pro Binární Možnosti – Koupit Digitální Opce z 1.34097 na 1.32158 platné do 27. června 2016

Nejnovější články: