Býčí Nastavení pro Santander

 
O úrokových sazbách Fedu, rozhodnutí je teď za námi a "žádný pohyb na míru" byla potvrzena. Mysleli jsme si, že by bylo zajímavé se podívat na jednu z největších bank na světě, který je určitě ovlivněna centrální banky měnové politiky: Banco Santander, S. a. (NYSE:SAN).

S téměř dvě stě tisíc zaměstnanců a více než sto milionů zákazníků, Banco Santander (SAN) je globální bankovní gigant. Jsou obchoduje za kolem $5/share teď, ale obchoduje nad $20/share v roce 2008, kdy finanční krize ve Spojených Státech začal.

To je docela pokles, ale při pohledu na větší obrázek a grafy – jeden může vidět, že pokles není impulzivní, ale korekční. Co je důležitější, vypadá to, že klesající klín, který, jak víme, je býčí pattern.

Problém s tímto klínem je, že je tvoří na tak velký časový rámec, a je tedy velmi obtížné předvídat okamžik dokončení za účelem obchodu call opce. Klíčem k zjišťuje, kdy k akci to může být, aby zvážila, Federální Rezervní systém Spojených Států.

Doposud Fed naznačil zvýšení fondu sazba přijít v tomto roce. To bylo o tom mluví nějakou dobu a snaží se připravovat trhy na cestách, a proto je stále vysoce pravděpodobné, nebo Fed ztratí důvěryhodnost.

Jeden sektor, který těží nejvíce, když úrokové sazby rostou, je bankovní sektor. Na tiskové konferenci, která následovala o úrokových sazbách Fedu, rozhodnutí minulý týden byl ovládán holubičí komentáře. Ve dnech, které následovaly, dva členové Fedu vlastně mluvil v jestřábí tón, pokud jde o ceny, a všechny oči jsou nyní na HDP vydání na pátek, jestli tři bodu, růst o čtvrtletí se potvrdil. Pokud ano, bude to přinést více důkazů k Fedu a zvýšení sazeb může přijít dříve, než později.

V důsledku toho, stávkující cenu pro opci, chci, aby obchod je silně závislá na Fed jako falling wedge přichází na větší časové rámce, a potřebujeme důvod pro klín break vyšší. Že důvod, proč by měl být náznak zvýšení sazeb ze strany Fedu.

Dalším krokem by mělo být, aby se obchod, přestávka 2-4 trendu a to, že přestávka je až na $10/share úrovni.

Proto jsem přednost možnosti volání na SAN cena akcií, když Fed zvýší sazby. Chtěl bych si koupit tento jeden měsíc, datum vypršení platnosti, stejně jako další call opce od $10/akcii, jak to znamená, že trh prolomil klesající klín a více býci budou vstoupit do strany. Jeden měsíc datum vypršení platnosti pro druhou možnost volání by také měly fungovat dobře.

Nejnovější články: