TradersAsset 20 Nejlepších Binární Makléři pro 2019

Jeden regulátor nemůže vládnout globální Forex a Binární Volby průmyslu, nicméně, se zvýšil popularitu on-line obchodování vedlo ke vzniku řady lokálních regulačních orgánů. Tyto lokální regulátory hlavním cílem je chránit on-line obchodníků v rámci jejich regulované hranic tím, že poskytuje místní hlídacího psa, který bude dohlížet osvědčených postupů tím, že makléři. Pokroky a dostupnost technologie v posledních letech znamená, že existuje mnoho makléřů na rekreační obchodníci z čeho vybírat.

Mnohé z nich nabízejí uživatelsky přívětivé obchodní platformy a četné další lákavé výhody. Takže, může obchodník použít některý z těchto brokerů se obchodování s? Stručná odpověď je ne. Tam jsou ještě nějaké omezení ze zemí, jako je USA, která stanovila přísné regulační požadavky pro makléře přijmout US-založené obchodníky. Není nic víc nepříjemné, než čtení o makléře, a jít na jejich stránky, pouze řekl, že obchodníci z vaší země nebudou akceptovány, proto jsme udělali výzkum a prezentovat to nejlepší makléři k dispozici pro vás k obchodu.

Top 20 Binární Opce Makléřů

Ne.BrokerAkontaceRegulovanéVýplatní %Recenze
1.$250Ne90%Recenze
2.$10Ano95%Recenze
3.$250Ne95%Recenze

Naše doporučené makléři jsou regulované nebo testovány a schváleny pro každé území jsou uvedeny níže. Jednoduše najít území, který jste a klepnutím na tlačítko prostřednictvím. Ty pak budou prezentovány s řadou makléřů, které jsou testovány a schváleny pro vás. Zbytek je stejně snadné jako tři jednoduché kroky: Vybrat Makléře, zaregistrujte se, a Obchodu.

NÁMI Doporučené Makléři

National Futures Association (NFA) a Komoditní Futures Obchodování Komise (CFTC) regulovat všechny on-line obchodní aktivity v USA, včetně Binární Možnosti trhu. To není nezákonné pro jakoukoli Binární Možnosti makléř, přijmi NÁS obchodníky, ale veškeré spory mezi obchodníky a makléři mají tendenci vést ke značné stíhání na makléře.

V některých případech, to znamená vysoké pokuty a pokuty. Tato omezení vedla do dvou odlišných skupin Binární Možnosti makléři, které přijímají obchodníky v USA. První jsou zahraniční makléři, které zpravidla nejsou regulovány. Druhá skupina jsou regulovány jeden z amerických regulačních orgánů.

Většina z těchto brokerů vám poskytne bezchybné obchodování zkušenosti pro vás, ale jediný způsob, jak být jisti, že to je výzkum makléře, než obchodování s nimi. Udělali jsme tento proces snadné pro vás tím, že zkoumá, testování, přezkoumání a teď představuje to nejlepší NÁS-přátelské makléři obchodovat. Pokud stále hledáte pro binární možnosti makléři podívejte se na top 10 aktualizovat seznam, z tu.

UK Doporučuje Makléři

UK obchodníci mají to nejlepší z obou světů. Oni mají dovoleno, aby obchod s on-line broker chtějí bez místního omezení, a jejich postavení jako členské znamená, že jsou pokryty všechny makléři regulováno UK je velmi vlastní, Finanční Chování Asociace (FCA) a Kyperské Komise pro cenné Papíry (CySEC).

Tyto jsou zdaleka nejvíce převládající licence v držení on-line Binární Možnosti makléři, proto je vysoce pravděpodobné, že UK obchodníci budou moci vybrat broker regulován v rámci Evropy.

UK obchodníci mají možnost obchodovat s téměř žádné makléři, tedy jak na moři, makléři a regulovaných brokerů se může zdát lákavá. Vždy doporučujeme obchodníci výzkumu nejlepší makléři k dispozici před investováním do nich. Chápeme, že tento proces může být dlouhý a náročný, proto jsme testovali a přezkoumal nejlepší UK makléři pro vás. Představujeme vám zde.

Australský Broker Doporučení

Binární Možnosti obchodování je neuvěřitelně populární s Australskými obchodníky, a to se zdá být rostoucí v popularitě, s každý měsíc. Binární Možnosti obchodování není zakázané, nebo nelegální v Austrálii, a makléři se sídlem v nebo mimo Austrálii může nabídnout své služby Australských obchodníků.

Rostoucí popularita této formy on-line obchodování má však vedlo k Australské cenné Papíry a Investice Komise (ASIC), který nabízí služby v oblasti dohledu v tomto odvětví. Existuje řada brokerů, které nabízejí fantastické služby Australských obchodníků.

Některé jsou zahraniční, a některé mají ASIC udělování licencí a schvalování. Testovali jsme, přezkoumala a předložila nejlepší makléři zde pro vaše pohodlí. Všechny tyto akceptovat Australských obchodníků, a některé dokonce nabízejí AUD obchodních účtů, stojí za zvážení, vzhledem k výkyvům v kurzu při financování svého účtu v jiných měnách.

Kanadský Broker Doporučení

Online obchodování je povoleno v Kanadě. Každý z Kanady 10 provincií měl svůj vlastní regulátor pro reálný svět obchodování, ale ne celkově watchdog pro on-line obchodování dodržování předpisů, nařízení či povolení. Nejbližší, co měli, byla Investiční Průmysl Regulační Organizace z Kanady (IIROC). To znamená, že až do poloviny roku 2017, kdy Canadian Securities Administrators (ČSA), se tvořil. Nyní nabízejí on-line obchodní společnosti harmonizovaný přístup k Kanadských nařízení.

Jsme testovány a schváleny v počtu regulovaných a neregulovaných brokerů vhodných pro Kanadské obchodníky. Naše vybrané makléři nabízejí vhodnou bankovní možnosti, podporu a další služby, které oceníte jako součást své obchodní zkušenosti. Jednoduše klikněte přes, přečtěte si recenze, vybrat nejlepší makléř pro vás a začít obchodování dnes.

Binární Možnosti Makléři pro Evropské Obchodníky

Evropské obchodníky jsou některé z nejvíce šťastný, když to přijde do světa on-line obchodování a Binární Možnosti. Kyperské Komise pro cenné Papíry (CySEC) byl jedním z prvních rozpoznat a regulovat Binární Možnosti makléři.

Jejich regulační proces zahrnoval Směrnice o Trzích Finančních Instrumentů (MiFID A MiFID 2), který uvádí, že tyto makléři licenci od CySEC může akceptovat obchodníci ze všech členských států Evropského Hospodářského Prostoru.

To umožňuje všechny CySEC regulované makléři přijmout obchodníci ze všech Evropských zemí. CySEC je převažující regulační orgán pro Binární Možnosti, proto Evropští obchodníci mají velké množství regulovaných možnosti. Evropské obchodníky také nemají žádné omezení na obchodování s offshore makléři. To znamená, že svět je Binární Možnosti trhu, je otevřené patro s množstvím možností pro Evropské obchodníky.

Jako vždy, doporučujeme výzkumu všichni makléři předtím, než obchodování s nimi. Jako výzkum, testování a přezkoumávání makléřů je naše specialita, jsme udělali těžkou práci za vás. Jednoduše klepněte na tlačítko pro výběr Binární Možnosti makléři, které jsou vysoce doporučeno pro vás.

Nejnovější články: