Bernstein Problémy Překonat Hodnocení Goldman Sachs

 
Od začátku tohoto roku, akciový investiční bankovní gigant Goldman Sachs Group, Inc. (NYSE: GS), zůstává rozsah vázán mezi $240 a 270 dolarů, a to navzdory rostoucí úrokové sazby situaci v USA. Celková slabost viděl na akciovém trhu v USA a Trump, obchodní válka proti Číně přispěla hlavně k rozsahu vázaný pohyb v ceně akcie. Nicméně očekáváme, že rally na akciovém Goldman Sachs začít brzy vzhledem k nedávné příznivý vývoj, které jsou popsány níže. Akcie Goldman Sachs uzavřel středeční obchodní seanci na $252.94.

Christian Bolu, analytik společnosti Bernstein doporučil nákup Goldman Sachs, protože věří, že rostoucí úrokové sazby a odrazila ode dna příjmů umožní Goldman Sachs pro zahájení nové fáze vzrušující růst.

Kromě toho Bolu poukázal na to, že investiční bankovnictví, správu a poskytování úvěrů přispívá významnou část celkových příjmů. Dříve, banka byla silně závislé na obchodování příjmy. Investiční rameno Goldman Sachs generované $2.14 $ v 4Q17 a $7.37 miliardy ve fiskálním roce 2017. To je druhý nejlepší výkon z investičního bankovnictví rameno. Bolu očekává, že tyto zásadní změny, aby se zasadila cena akcií Goldman Sachs v následujících měsících.

Porozumění měnící se globální situaci a stále rostoucí poptávka po investiční bankovnictví související služby, Goldman nedávno oznámila, že David Solomon, který má investiční bankovnictví pozadí, podaří Lloyd Blankfein jako Prezident a Chief operating officer.

Bolu zdůraznila rostoucí význam investičního bankovnictví segmentu tím, že říká "Rychle rostoucí strategický růst firmy – Investičního Bankovnictví, Řízení Investic a Úvěrů – předstihly Obchodování jako dominantní řidiče příjmy firmy."

Podle Bolu, vylepšené řízení týmu, který je zaměřen na růst, formuloval pozoruhodné, plán růstu a je podporován Goldman je expert finančního inženýrství týmy.

Na základě těchto skutečností Křesťanské Bolu zahájila pokrytí na Goldman Sachs, s "outperform" rating. Analytik také dal jeden rok cílovou cenu z 300 dolarů za akcie. Tak daleko, akcie překonala Dow Jones a S&P index.

Abych to shrnul Christian Bolu řekl: "Jsme přesvědčeni, že příjmy recese, která sužuje akcie Goldman Sachs je na inflexní bod. Vidíme v současném cyklu mnoho složek (rostoucí ceny, benigní úvěrové podmínky a deregulace), který jel institucionálních makléřské zásob výrazně překonávají v průběhu roku 2003 – 2006 cyklu."

V dalších zprávách, jednotka Goldman Sachs získala hlavní část 90 milionů dolarů úrokové platby provedené Venezuela vlády pro dluhopisy vydané společností PDVSA, státní ropná společnost. Zejména, cash-omezovaný vláda přestala plnit své dluhové měsíci.

PDVSA zahájila platby v prosinci 2017. Nicméně, to se konala v clearing house na obavy z možného porušení amerických sankcí. Goldman Sachs měl sjednané slevy více než 50% pro investice do dluhopisů. Opoziční strany ve Venezuele se stal zuřivý, jak to bylo cítil, že pouto, dohoda by dále bylo obtížné pro země dovážet potraviny. Sporné cenné papíry byly přezdívaná jako "hlad dluhopisů." Na základě předpokládaného růstu investiční bankovnictví a vzestupnou revizi cílová cena od Bernstein analytiků, v podstatě, akcie se očekává, že k pohybu směrem nahoru.

Akcie má velmi silnou podporu na 245 úrovní. Kromě toho, Williams Procentní Rozsah indikátoru je z medvědí zóně a začal pohybující se směrem nahoru. Proto očekáváme, že akcie v krátkodobém horizontu.

S cílem získat z trendu, můžeme investovat v call opce. Opční smlouvy, které nabízí binární makléř by měl být platný po dobu jednoho týdne. Navíc, populace by mělo být obchodování v blízkosti $250 v NYSE.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: