Agresivní Obchodní Plán pro ConocoPhillips

ConocoPhillips (NYSE:POLDA) je konglomerát, který působí v 25 zemích a zaměstnává kolem 20.000 lidí na výrobu ropy a zemního plynu. Těžba ropy a zemního plynu a jejich uvádění na trh trvá vynalézavost, technologie a investice. POLDA je jedna z nejlepších firem v oboru na tohle.

Jejich hlavní zemního plynu a surové ropy, ropy pochází ze Severní Ameriky. Severní Moře a jiné mezinárodní regiony začínají nabývat na významu, stejně.

Olej byl obchodování minima v roce 2015, a cena/barel ztratil více než 50% své hodnoty, od začátku tohoto roku. Jak se blížíme ke konci roku 2015 nejsou tam žádné známky trochu úlevu a nějaké smysluplné využití. Producentské firmy se snaží, aby zlepšit výrobní proces, stejně jako celý proces uvedení produktu na trh. Čím více je společnost aktivní v oblasti výzkumu a vývoje za účelem zlepšení výroby a distribuce, tím snazší bude přizpůsobit se této nové realitě olej jednání na těchto nízkých úrovních.

Chcete-li plně pochopit důsledky a výzvy z těchto ropných společností na současném trhu, musíme pochopit, že jsou v podstatě re-psát své obchodní strategie. Jakýkoli plán expanze, když byl olej obchodování nad $100 úrovně, musí být přehodnocena, aby splňovaly současné produkce a nákladů.

Nižší ceny ropy jsou zde k pobytu pro mnoho důvodů, ale tyto jsou pravděpodobně klíčové položky, aby zvážila:

  • Saúdská Arábie, největší producent ropy na světě, je čerpání na rekordních úrovních a nemá v úmyslu přestat dělat v blízké budoucnosti.
  • OPEC řekl, že je spokojen se současnou úrovní výroby a nemá v úmyslu snížit výrobu v blízké budoucnosti.
  • Zásoby ropy rostou ze dne na den, jak hospodářský růst vede k nízké úrovni spotřeby.
  • Írán začne rostoucí produkce ropy od Íránské jaderné dohody bylo dosaženo na začátku tohoto roku.

Za pár dní POLICISTA oznámí své tržby za třetí čtvrtletí. POLDA vyrábí přibližně 1,510-1,550 milionu barelů ropy každý den. Tato čísla jsou vyšší, než ty, co očekávat před rokem, nicméně, že je to kvůli výše zmíněné problémy z ropy ceny.

I přes všechny tyto negativní faktory, technický obraz není tak špatný. Inverzní hlava a ramena vzor vytvořila s hřebíkem pod 45 usd/akcii úrovni. Aktuální oblast $52.95/share není zajímavé, jak $47-48/share regionu. Jakmile $47-48/share regionu je dosaženo, bych se pro call opce s měsíční expirace.

**PLS POZNÁMKA: Toto je vysoce rizikový obchod a investice by měla být menší částka**

Nejnovější články: