Americký dolar Posiluje Na Silné Non-farm Růst Mzdových Údajů

 
Stratégové z ING Group se počasí rally v Libra Šterlinků vůči euru a dolaru v první polovině roku 2018. Prognóza byla provedena na pozorování, že premiér velké BRITÁNIE Theresa May je nesledují kompletní rozchod s EU, jak jsem slíbil. Nicméně, ekonomické údaje může působit jako brzda na předpokládané rally. Americký dolar, mezitím, začal posilovat po pozitivní ekonomické údaje zveřejněné minulý pátek. Na základě údajů prezentovaných níže, očekáváme, že pár GBPUSD klesat ze současné úrovně 1.4020.

Podle průzkumu nákupních manažerů, ve velké BRITÁNII stavebnictví činnost má přijít na téměř zastavil v lednu. IHS stavebnictví Markit PMI čtení klesl na 50,2 z 52.2 v předchozím měsíci. To je čtvrtý po sobě jdoucí měsíc růstu. Analytici očekávali, že úroveň aktivity ve stavebnictví zůstávají beze změny z minulého měsíce. Čtení pod 50 indikuje kontrakci, při čtení nad 50 znamená expanzi. Zatímco chudí stavebnictví dat udržuje Libra slabá, pozitivní práce údaje posiluje dolar.

Ve čtvrtek, Institut Řízení Dodávek zaznamenán mírný pokles výrobního PMI čtení na 59,1 v lednu, od 59.7 v předchozím měsíci. Nicméně, to bylo lepší než očekávání analytiků z 58.7. Nejnovější číslo je stále nad průměrem čtení o 57,4 v roce 2017.

O den později, US Bureau of Labor Statistics hlásí růst non-farm payrolls o 200.000 v lednu proti očekávání analytiků 181,000, a větší, než v předchozích měsících zaměstnání změnit 160.000. Navíc, míra nezaměstnanosti beze změny na 4,1%, ve srovnání s loňským měsíc, a v souladu s odhady ekonomů. To je nejnižší zaznamenaná míra nezaměstnanosti v posledních 17 letech.

Blízké plné zaměstnanosti situace v USA je nyní mít pozitivní dopad na růst mezd. Průměrný hodinový výdělek vzrostl o 0,3% m-o-m v lednu, versus medián odhad 0,2% analytiků. V prosinci, průměrný hodinový výdělek vzrostl o vzestupně revidován na 0,4%. Na roční bázi, průměrný hodinový výdělek vzrostl o 2,9% oproti předchozímu roku, ve srovnání s 2,7% y-o-y růst v prosinci. Odhady analytiků volal o 2,6% roční růst mezd.

V návaznosti na silnou výrobní a non-farm údaje o zaměstnanosti, americký dolar získal mezi 0,5% a 1% proti jeho soupeři. Silné ekonomické údaje se také zvýšila vyhlídky na čtyři sazeb v roce 2018. Proto, základy podpory pokles měnového páru GBPUSD.

Technicky vzato, pár GBPUSD se očekává, že čelit odporu na 1.4020. Oba hlavní a signální linie MACD indikátor je pod nulovou úroveň. Proto, hlubší pokles lze očekávat v pár GBPUSD.

Do obchodu sestupný trend, plánujeme jít krátký blízkosti 1.4020, s příkazem stop loss nad 1.4140. Budeme rezervovat zisk, když měnový pár kapek na úroveň o 1.3850.

Navíc, můžeme také vytvořit binární opce obchodovat tím, že umístí sázku na opce kontrakt, který je platný až do 14. února. Před investováním volných finančních prostředků, budeme ujistěte se, že GBPUSD pár obchoduje v blízkosti 1.4020 na měnovém trhu.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: