Yen Změní Býčí na Silné Maloobchodní Tržby Dat

Libra shromáždil proti G10 měn, po oznámení snap volbách Předsedy Vlády spojeného KRÁLOVSTVÍ Theresa May v dubnu. Silné průmyslové činnosti a údaje maloobchodní tržby také podporovány Libry stoupat. Na druhou stranu, jen na špičce seznamu ještě horší provedení měn. Nižší než očekávaný obchodní bilance a Bank of Japan je akomodativní politika stále jen slabý. Nicméně, na začátku minulého týdne, GBPJPY pár začal klesat po dosažení maxima 148.10. To, co začalo jako jednoduchá oprava se změnil v hluboký pokles. Na GBPJPY dvojice, která se nyní obchoduje na asi 142 úrovní, se očekává, že pro pohyb dolů další na začátku června z důvodů uvedených níže.

Nedávný průzkum provedený společností YouGov uvádí, že vedení Konzervativní strany v průběhu Práce strany se ztenčil na pouhých 5%. Když v Květnu oznámila předčasné volby, trhu tlačil Kila nahoru s předpokladem, že Konzervativci by vyhrát tím, že obrovská většina. Nicméně, to už se zdá být případ. Ve skutečnosti, na trhu je nyní spoléhá na možnost koaliční vlády či přímo vítězství Labour party. Výsledek průzkumu přidal další úroveň nejistoty spojené s Brexit jednání. Trh nemá rád nejistotu a že se očekává, že k udržení Libra slabá.

Podle údajů, které uvádí Statistiky Japonsko v úterý, míra nezaměstnanosti 2,8% na konci dubna 2017, nejnižší ve 23 letech, a v souladu s očekáváním trhu. Zejména, míra inflace vzrostla o 0,4% v dubnu, ve srovnání s 0,2% v předchozím měsíci. Kromě toho, že ekonomika rostla o 0,5% v prvním čtvrtletí roku 2017, je nejvyšší za poslední rok.

Včera, Ministerstvo Hospodářství, Obchodu a Průmyslu (METI) a Japonsko hlášeny 3,2% y-o-y růst maloobchodních tržeb v dubnu, ve srovnání s 2,1% růst v Březnu, a lepší než analytiků očekávání 2,3% růstu. To je nejrychlejší tempo růstu za poslední dva roky. Tak, základy podporovat pár GBPJPY je pokles na týden dopředu.

Na GBPJPY pár prolomil support na 143.90. Další hlavní podpora existuje v 140.10. Kříže se pohybuje v sestupném kanálu, jak je znázorněno na obrázku níže. Kromě toho, indikátor RSI se pohybuje pod čtení 50. To ukazuje na slabost v hybnosti. Proto očekáváme, že pár zůstává v klesající poznámka.

V MIMOBURZOVNÍM devizovém trhu, bychom chtěli otevřít krátkou pozici na GBPJPY dvojice blízkosti 142.20, s stop loss a take profit objednávka na 143.20 a 140.10, resp.

Podobně, uvažujeme investice do opce smlouvy, které nabízí spolehlivý binární broker. Pro zvýšení šance na úspěch, jen bychom investovat, když se pár obchoduje v blízkosti 142.20 na měnovém trhu. Navíc jsme raději 8. června jako možnost datum vypršení platnosti.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: