Schlumberger Ltd Hit Těžké, jak Ceny Ropy klesají

 
Schlumberger Limited (NYSE:SLB) je na světě největší ložisko ropy služeb společnosti a globální velmoc. Oni mají více než sto tisíc zaměstnanců a pobočky ve více než 85 zemích. To říká hodně o jejich diverzifikace, stejně jako příležitosti, které se objeví, když jste tak velkou přítomnost. Nicméně, oni mají za sebou náročný 2015 jako ropa pohybuje pod $50/barel. Tento pokles cen ropy znamená, že výrobci se podíval do snižování nákladů, které se obvykle zahrnuje řezání náklady na výzkum.

V letošním roce může být nejvíce náročný rok tak daleko, pro ropný průmysl, jako pokles cen spolu s OPEC udržet výstup na rekordních úrovních se způsobovat obrovské škody na celý ekosystém.

Íránské energetické řešení je být realizovány v letošním roce. To znamená, že i více ropy bude zaplavit trh a tlak cena, která je pravděpodobně zůstanou nízké. Jako ve skutečnosti, v poslední době Íránský úředník vyzval k OPEC snížit výstupní aby ceny ropy se odrazí zpět na $70-80/barel – jako aktuální úrovně jsou jednoduše neudržitelné pro producenty ropy.

Schlumberger se zdá být ovlivněna jak to uvádí nižší, než se očekávalo příjmy, a jeho předpověď byla proříznutá pro druhý rok po sobě. To je i přes již řezání kolem dvaceti tisíc pracovních míst tak daleko. Společnost oznámila, že další propouštění bude následovat s cílem vrátit se k ziskovosti v tomto náročném prostředí.

Při pohledu na konkurenty, Halliburton je utrpení v současném prostředí stejně. Museli vynaložit značné škrty ukázat zisky. S tím, můžeme konstatovat, že základní příběh není tak jasný.

Technický obraz ukazuje i další negativní příznaky, v tom smyslu, že se na trhu vytvořila hlavu a ramena vzor na větší časový rámec. Z mého pohledu – výstřih na tento je již nefunkční. Nicméně, očekává se, že výstřih přezkoušení v takový vzor, takže já bych neměl být překvapen, vidět, že se stalo i v tomto případě.

V důsledku toho jsem zvýhodňují put opce v době, výstřih je znovu otestovali. To znamená, že na trhu by se měl pohybovat trochu výš ze současných $74.51/share úrovni.

Perfektní zarážející cena opce by měla být kdekoli mezi $79.50 a $80.50/akcii. Doporučené datum vypršení platnosti by měla být jeden měsíc jako vzor se tvoří na větší časový rámec, a my potřebujeme nějaký čas na cenu.

Nejnovější články: