Jenu Dolů Na Pokles Jádro Stroje Objednávky

 

Japonský jen začal klesat proti dolar včera po údaje o AMERICKÉ maloobchodní tržby za leden uvedeno oživení. Z nízké 110.95, páru USD/JPY vzrostl na maximum 111.40. Nicméně, dolar nebyl schopen udržet na těchto úrovních jako Theresa May, Předseda Vlády spojeného KRÁLOVSTVÍ čelí ponižující porážku v Parlamentu. S odmítnutím druhého Brexit plán, KRÁLOVSTVÍ je na pokraji odchodu z EU bez jednat na místě. Nejistota opět posílil japonský jen, s páru USD/JPY nárazu minima 111.10 v brzy ráno. Nicméně, pár se obrátil náhle jako slabé Japonské jádro stroje objednávky dominuje obchodníků rozhodnutí v Asijské seance. V době psaní tohoto článku, na měnovém páru bylo obchodování na 111.34.

 

Yen se pohybuje cik-cak, jako globální nejistoty a ekonomické údaje přebírá kontrolu alternativně

Ministerstvo Obchodu USA oznámilo, neočekávané zvýšení v lednu maloobchodní tržby, a to především vzhledem k prudkému nárůstu poptávky po stavebních materiálů a diskreční výdaje. Maloobchodní tržby vzrostly o 0,2% m-o-m v lednu, ve srovnání s poklesem o 1,6% v předchozím měsíci. Analytici očekávali, že k žádné změně v USA maloobchodní tržby. Zejména, na y-o-y základ, se tržby zvýšily o 2,3% v lednu. Pozitivní údaje o prodeji maloobchodní USA posílila na USD/JPY páru dříve včera. Nicméně, Brexit související vývoj zvrátit trend během Evropské seance včera.

V BRITÁNII, po odmítnutí druhého Brexit plán, zákonodárců bude dnes hlasovat o návrhu, aby se zabránilo ne-jednat scénář. V tomto ohledu, aby se zabránilo rozdělení Konzervativní strany, Může přijal pro volné hlasování. To znamená, že zákonodárci nemusí tažení vlády stát. Pouze 15 dní zbývá, aby spojené KRÁLOVSTVÍ EU opustit.

Podniky, jednotlivci, ekonomové a dokonce i zákonodárci mají obavy o možné poškození na britské ekonomiky, v důsledku ne-jednat Brexit. Ekonomové varují, že bez dohody Brexit by mohl vyústit v paniku skladování potravin a léků. Ne-jednat Brexit se lze vyhnout pouze v případě, jeden nebo oba se dějí věci: projít různé únikový plán opírající se o většinu ve Sněmovně, nebo předat návrh na odložení Brexit.

Dnes ráno, Úřadu Vlády Japonska uvedl, že celková hodnota jádro stroje objednávky poklesly po sezónním očištění o 5,4% v lednu na ¥822.3 miliard. Hlášené obrázek minul ekonomů očekávání na pokles o 1,5%. V prosinci, jádro stroje objednávky klesly o 0,3%.

Na y-o-y základ, jádro stroje objednávky propadla o 2,9%, což je horší než 2,1% pokles očekávali analytici. Minulý měsíc, jádro stroje objednávky rostly o 0,9% na roční bázi.

Výrobní objednávky klesly o 1,9% m-o-m a 7,5% na rok-přes-rok, zatímco non-výrobních zakázek propadla o 8% na m-o-m a přidal 1% na rok-přes-rok základě. Proto, ekonomické údaje se očekává, že držet jen slabá v krátkodobém horizontu.

Cena graf ukazuje, že páru USD/JPY se pohybuje podél vzestupného kanálu, jak je vidět na obrázku níže. Navíc, MACD histogram má pozitivní čtení. Měnový pár je také obchoduje nad jeho 50-denní klouzavý průměr. Proto můžeme očekávat, že dolar získat další země vůči jenu v nadcházejících dnech.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: