Možnosti volání pro Mediální Gigant Vivendi

 
Vivendi (VIV.PA), je jasné příklady společností, která je přerodem. Oni se snaží zbavit aktiv, která jsou prostě není produkovat dostatek příjmů, a přesouvá pozornost na nová průmyslová odvětví pro pěstování akcionáře bohatství. To je vidět při pohledu na jeho cenu akcií, která šla od 13 eur/akcii oblasti v roce 2012 na téměř dvojnásobek, €24/akcii. Otázka je, co společnost dělat dvakrát jeho cena akcií v tak krátké době?

Řízení učinil rozhodnutí zaměřit se na Evropu a přivést blíže k tomuto jádru regionu. Také, tím, že operace blíže k domovu, podniky jsou jednodušší na ovládání a kulturní rozdíly nejsou tak patrné. To se promítá do větší účinnost, proto je lepší základ pro zisk. Prodej své Brazilské telekomunikační paže byla jen prvním krokem v této strategii. To také nabízí tolik potřebnou finanční injekci, aby společnosti, a s tím, že peníze, zvýšila své podíly v zavedených Evropských telekomunikačních společností.

Jako náznak, že správa je vizionář, francouzská mediální společnost, oznámila, že plánuje rozšířit své pobočky Universal Music v Africe. To může vypadat jako odvážný krok, ale Afrika je jedním z nejlidnatějších kontinentech, s mladými demografie a obrovské příležitosti. Vrací se cena akcií, aktuální €23/akcii, se zdá být na rampage pro více maxim, protože trend je jednoznačně proinflační.

Poháněný ECB (Evropské Centrální Banky) a QE (Kvantitativní Uvolňování) programy, akciové trhy se pohybují vyšší, protože investoři potřebují, aby zaparkovali své peníze někde. Když se podíváme na jiné regiony, kde QE programy běžely nebo stále běží, (jako jsou USA a Japonsko), je prokázáno, že tyto programy nafouknout aktiv, a to zásoby.

Nicméně, tam je háček. Aktuální vzor cena je tvořící se zdá být trojúhelník, ale ne jakýkoliv druh trojúhelníku, rozšiřující se. Takový trojúhelník se vyznačuje tím, že tři minima a dvě maxima v býčí prostředí, a tak daleko, trhu, udělal dvě minima a dvě maxima.

To znamená, že případná opce by měly být koupeny pouze po trhu se vrátil 21-22 oblasti, jako je dokonalý zarážející cena. Tyto trojúhelníky se zobrazí jako pokračování vzory a to znamená, že maxima bude přitahovat i cena. V okamžiku, kdy vstupní cena je dosaženo, použijte jeden měsíc expirace. Pokud byste raději kratší expirace, dokonce jeden týden by mělo být dost jako tzv. b-d trendu v takovém trojúhelníku by měla přilákat cenu.

Nejnovější články: