Slabé Q4 Zobrazit Trvá Mýtné Na Amazon Skladem

 

On-line maloobchodní gigant Amazon.com, Inc. (NASDAQ: AMZN) byla téměř druhá americká společnost v hodnotě 1 bilion dolarů minulý měsíc. V současné době, to stojí méně než Microsoft, klíč cloud konkurenta. Společnost byla Č. 2. na Apple Inc. a krátce dotkl $1 bilion tržní kapitalizace na začátku září, ale prudký pád poté, co ve čtvrtek večer výsledky zdobené téměř 200 miliard $z jeho čistého jmění. Microsoft dostal menší ránu v pátek ale skončil týden s tržní kapitalizací $821 miliard, což je o 20 miliard dolarů více, než e-commerce obří.

 

Amazon aplikaci outlook se nezdaří zapůsobit na investory

Amazon 3. čtvrtletí zisk porazil ulici odhady, ale jeho příjmy a Q4 výhled byl pod očekáváním, což způsobuje, že akciový propad v rozšířeném obchodování. Amazon čtvrtletní tržby vzrostly o 29% na $56.58 miliard z $43.74 miliardy před rokem. Analytici konsensus odhad prodeje 57.10 miliard dolarů za čtvrtletí.

Amazon, se sídlem v Seattlu, Washington, vykázala čistý příjem $2.88$, nebo $5.75 na akcii, za třetí čtvrtletí ve srovnání s čistým příjmem ve výši 256 milionů, nebo $0.52 na akcii, v loňském roce. V průměru 42 analytici z Thomson Reuters očekává, že zisk USD 3.14 na akcii za čtvrtletí.

Po čtvrté po sobě jdoucí čtvrtletí společnost vykázala čistý příjem $1 miliarda. Provozní zisk 3,7 miliardy dolarů překročil Ulici odhadu 2,1 miliardy dolarů. Zvýšené výdělky jsou především podporovaný růst Amazon high-marže podniků, včetně jeho reklamy, cloud a prodávající služby třetích stran. Amazon Web Services generuje příjmy ve výši $6,68 miliardy v posledním čtvrtletí v porovnání s $6,71, dostáváme, že miliardy se odhaduje podle FactSet.

V připraveném prohlášení, CEO Jeff Bezos zdůraznila růst Amazon business, e-commerce platforma pro firemní zákazníky. "Amazon Podnikání má nyní dosáhl 10 miliard dolarů roční obrat běh rychlost a slouží milionům soukromých a veřejných organizací v osmi zemích."

Ve čtvrtém čtvrtletí společnost předpověděl tržby ve výši 66,5 miliardy dolarů a $72,5 miliard, respektive, výrazně nižší než odhad $73.79 miliard. Čtvrté čtvrtletí je tradičně největší a nejdůležitější fáze prodeje na Amazon kvůli dovolené. Čtvrté čtvrtletí provozní zisk prognózy $2,1 miliardy na 3,6 miliardy dolarů byla také nižší, než Wall Street 3,9 miliardy dolarů outlook. Amazon řekl, že nárůst mezd hlásil dříve tento měsíc, byla zařazena do vedení, ale dopad dosud nebyla hodnocena.

Po e-commerce firma vykázala nižší než očekávaný zisk ve 3. Čtvrtletí roku 2018 v noci na čtvrtek, nebylo to jen Amazon populace, která propadla. Zatímco Amazon akcie klesly o 8% na otevření trhu v pátek ráno, Bezos, který je ve společnosti hlavním akcionářem, ztratil téměř 14 miliard $v jednotlivých bohatství, podle CNBC odhady. To je podruhé, že Amazon zveřejnil výsledky pod Wall Street cíle.

Při výdělku volání, firma také varoval, že ve čtvrtém čtvrtletí by pravděpodobně zůstávají stejné, bez ohledu na rušné Vánoční sezónu. Společnost však předpokládá, cloud a reklamní divize daří.

Oba Microsoft a Amazon garantované investoři tento týden alespoň 10% příjmů rozšíření pro čtvrté čtvrtletí. Na trhu odměněn Microsoft po své zprávy, ale Amazon je výhled růstu mezi 10% a 20% procent představovaly značné zhoršení z 30% růst tržeb vykázala za třetí čtvrtletí.

Amazon Finanční ředitel Brian Olsavsky uvedl: "Hodně z našich, nejen naše příjmy za čtvrtletí, ale i za rok, přijde to velmi těsné mezi okno polovině listopadu a do konce roku, tak je to vždy velmi těžké období pro nás odhadnout."

Navíc, Amazon měl také věrohodné zdůvodnění. Amazon Prime předplatné poplatky byly "nakloněný" do čtvrtého čtvrtletí, každý rok až do roku 2018, Olsavsky objasnil, že pokud Amazon rozšířená, že celkem přes rok. Se 100 miliony nakupujících ostřelování z větší 120 dolarů poplatek za předplatné, že je značná část peněz, které nyní zmizí z téhle sezoně to prodejní čísla.

Amazon stock by překročit výše $2,045 za akcii, aby se dosáhlo tržní kapitalizaci $1trillion na jeho aktuální počet akcií. Poté, co společnost vydala své výsledkové zprávy, průměrná cílová cena na její akcie z více než 40 analytiků byl $2,183.67. Jen osm z těchto analytiků vydaly odhadů pod $2,050 na akcii. Proto, navzdory mírnému zpomalení v podnikání růst, celkově neexistují žádné významné obavy v tomto bodě. Takže, v podstatě, akcie se očekává, že se odrazí zpět v nadcházejících dnech.

Technicky se akcie obchoduje nad jeho 50-denní klouzavý průměr. Navíc, Chaikin money flow ukazatele je v pozitivní oblasti. Jako výsledek, můžeme očekávat býčí zvrat v populaci.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: