Euro Stoupá na ECB Neochota Oznámit Další Uvolňování

 
Ve dnech, které následovaly Brexit referendum, Euro, dolar propadla proti norské Koruny. Na EURNOK pár hit minimum 9.14292 ale zpět k 9.35109 v posledním týdnu srpna. Nicméně, smíšená ekonomická data z Eurozóny opět vytáhl EURNOK pár pod 9.20. Je třeba poznamenat, že ekonomika Norska a že ze zemí v Eurozóně se snaží obnovit. Zatímco většina z problémů, kterým čelí eurozóna, jsou přímé přelévání 2008 úvěrové krize, Norsko čelí nápor levné ropy. Tak, za posledních šest měsíců, EURNOK pár zůstává rozsah vázán mezi 9.20 a 9.37. Z důvodů popsaných níže, očekáváme EURNOK pár znovu stoupat na úroveň 9.37 v nedaleké budoucnosti.

Norské ekonomiky, čelí zvláštní problém – rostoucí nezaměstnanost a inflace. Pokud Centrální banka zvýší aktuální referenční sazby o 0,5%, pak by to dále oslabit churavějící ekonomiky. Na druhou stranu, pokud Norges bank (norská Centrální Banka) řezy v referenční sazby, pak bude inflace dále stoupat. Závislost země na příjmech z vývozu ropy je hlavním důvodem pro takový problém. Norsko potřebuje alespoň 70 dolarů za barel. Nicméně, nyní se zdá být nepravděpodobný sen. Země i nadále plnit fiskální deficit mezeru pomocí 800 miliard dolarů rezerv (deštivý den) fondu. S ropy pohybuje kolem $50 za barel, země je vyčerpání rezerv rychle. Propad cen ropy má za následek ztrátu asi 36.000 pracovních míst v posledních dvou letech. To rozhodně není malé číslo vzhledem k tomu, že Norsko populace je jen asi 5,1 milionu.

Eurozóny, na druhé straně se potýká s velkými problémy. Nicméně, v regionu společná měna získává na síle, protože ECB (Evropská Centrální Banka) zjistí, že je těžké zdrojem dluhového nástroje, na program nákupu dluhopisů, která začala v loňském roce. Na srpnovém zasedání, Prezident ECB Mario Draghi také držel regionu je referenční úroková sazba v pořadí. Draghi také uvedl, že úrokové sazby by se nadále zůstane na současné nízké úrovni 0% pro tolik času, kolik je potřeba. Nicméně, palivo růst, analytici se domnívají, že ECB má uvažovat o dalším uvolnění měnové politiky. Až pak, v podstatě, Euro, by získat půdu proti ostatním měnám včetně norské Koruny.

Měnový pár má pevnou oporu v 9.21. Odpor pro EURNOK pár existuje 9.37. Na stochastic stoupá z medvědí zóně. Proto očekáváme, že se EURNOK dvojice pro pohyb nahoru a dostat se na úroveň 9.37.

Těžit z rozsahu vázaný pohyb, měna obchodník by měl trvat dlouhou pozici v EURNOK pár. Dlouhé pozice může být otevřena v blízkosti 9.21. Zisk může být přijata, když pár dosáhne horní cenové pásmo 9.37. Příkaz stop loss může být umístěn níže 9.16, aby se snížilo riziko.

One touch opce lze obchodovat přes binární broker těžit z EURNOK páru je v uptrend. Smlouvu by měl mít realizační cena není větší než 9.37 nebo nižší. Obchodník by měl také jít o smlouvu s platností nejméně jeden měsíc.

Nejnovější články: